Pucked over

Okładka książki Pucked over Helena Hunting
Okładka książki Pucked over
Helena Hunting Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Pucked (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Pucked (tom 3)
Pucked over
Szósty Zmysł
2021-04-28
2021-04-28
2016-01-22
Magdalena Siewczyńska-Konieczny
romans współczesny

Książka cała o seksie. Momentami nudna.
Taka sobie.

Książka cała o seksie. Momentami nudna.
Taka sobie.

Najmniej infantylna jak narazie (zachowanie bohaterów nie było absurdalnie głupie jak w tomie 1) ale to dalej tylko "pornoksiążka".

Oo super. 8/10
Najlepsza ze wszystkich cz. Humor jak zawsze dopisywał. Polecam gorąco.

Oo super. 8/10
Najlepsza ze wszystkich cz. Humor jak zawsze dopisywał. Polecam gorąco.

Ona właśnie zakończyła długoletni związek. On nie bawi się w żadne poważniejsze relacje. Stają się dla siebie odskocznią od codzienności w postaci emocjonalnych uniesień. Jednak dzieli ich wiele kilometrów, a na dodatek oboje wypierają się swoich uczuć. Przystojny zawodnik NHL i nauczycielka łyżwiarstwa. Czy coś może z tego być?

Nie wiem czemu, ale z góry założyłam, że PUCKED OVER będzie książką, która totalnie mnie pochłonie, a niestety tak się nie stało. Zachęcający opis i szata graficzna zdecydowanie nie pasują do treści, która wydaje się przy nich dość nijaka. Wszyscy bohaterowie są w siebie strasznie zapatrzeni, a ich jedynym tematem jest wygląd ciał pozostałych albo przygody w sypialni i to z bardzo dokładnymi szczegółami. Liczyłam tutaj na przyjemną historię niezobowiązującej znajomości hokeisty i byłej łyżwiarki, a tymczasem dostałam ni to romans ni to erotyk. Mam wrażenie, że całość to tylko zbędne wynurzenia, które mają doprowadzić Randy'ego i Lisę do konkretnego miejsca. Przez brak rozmów oboje nie do końca się rozumieją i koniec końców nie wszystko toczy się po ich myśli.
Nie czytałam dwóch poprzednich tomów, ale jeśli są takie jak ten, to nie wiem czy po nie sięgnę.

Nie wiem czemu, ale z góry założyłam, że...

Bardzo fajna część. Cała seria trzyma poziom. Napisana bardzo zabawnym językiem przez co dobrze się czyta. Randy jak dotąd jest chyba moiom ulubieńcem. Vi oczywiście znowu rządzi. Mam nadzieję na kolejny tom.

Pucked Over - coś co zaczyna się od prostego i niezobowiązującego układu, nigdy się na nim nie kończy…zawsze ktoś wpadnie w pułapkę miłości…świetna książka, właśnie na takie pochmurne dni…dająca dużo radości, przyjemności…Zaserwowana jest tu duża dawka humoru jak i sarkazmu…fajni, interesujący bohaterowie…cała historia jest ciekawa, urzekająca…Pani Helena Huntig ma bardzo specyficzne poczucie humoru, który może nie trafić w gust każdego…

"Pucked over" 3 tom serii Pucked - Helen Hunting

Mała przypominajka kim są bohaterowie: Lily to najlepsza przyjaciółka Sunny (jej historia to Pucked Up-tom2)
Randy to kolega z drużyny Alexa (bohatera Pucked-tom1) i Millera (bohatera Pucked Up).

Randy i Lily poznali się w 2 tomie, mieli taką małą interakcje i właśnie w tym momencie zaczyna się "Pucked over". Od samego początku między mini iskrzy, jednak Randy to playboy, boi się poważnych zobowiązań, gdyż uważa, że będzie taki jak jego ojciec. Lily natomiast właśnie rozstała się z chłopakiem i ani myśli wchodzić w kolejny związek. A ponieważ od chemii między nimi aż kipi, decydują się, że zostaną kumplami od seksu. Tylko co się stanie gdy przekroczą pewną emocjonalną granice? Jak rozwinie się ta niezobowiązująca znajomość?

Uwielbiam tą serię. "Pucked over" tak jak poprzednie tomy są idealnym antydepresantem.
Nie znam innych książek autorki, ale Pani Hunting ma w tej serii bardzo charakterystyczny humor.
Zastanawiałam się za każdym razem co też miała w głowie tworząc te wszystkie teksty.
Było jednocześnie romantycznie, seksownie, do bólu śmiesznie, niektóre sceny były niezręczne ale też potrafiły ująć. Pewnie dla kogoś mogą się zdarzyć jakieś niesmaczne sytuacjie, i w sumie ja też nie raz przewracałam oczami, ale i tak dobrze się bawiłam podczas czytania. Ta książka ma też jeden ogromny plus, mianowicie Lily nie jest jak Violet (kto czytał ten wie o co mi chodzi 😉 chociaż Violet też nie zabrakło w tej części) ale zapewniam, że Lily jest ciekawą postacią.

Polecam, jeśli lubisz sportowe klimaty gdzie główną rolę odgrywają hokeiści, chcesz się zrelaksować, poprawić sobie humor, czy po prostu przeczytać coś lajtowego, bez zbędnych dramatów to ta książka będzie idealnym wyborem 😊

"Pucked over" 3 tom serii Pucked - Helen Hunting

Co można powiedzieć o tej książce-napewno to ,że jest świetna zresztą jak wszystkie z  serii Pucked.
Cała intryga jest romantyczna i wciągająca  z niesamowitym satkasycznym poczuciem humoru mało tego jest o boskim hokeiście i seksownej łyżwiarce. Czyli o sportowcach więc to co uwielbiam.

Moja przygoda z serią Pucked zaczęła się wraz z wydaniem w 2018 roku pierwszej części ,w roku 2019 wyszła druga i dopiero teraz w kwietniu trzecia część długo musieliśmy czekać  na ciąg dalszy prawda.
Niestety rozwleczone wydania książek  w Polsce są zmorą czytelników, dlatego wogule  cieszę się, że wydali .
🕶hmm o czym to ja 🤔🤔🤔A tak

Lily LeBlanc w porywie chwili wbija się namiętnym pocałunkiem w usta Randiego Ballistica zawodnika NHL aby zrobić na złość swojemu już byłemu chłopakowi. Randi nie pozostaje dłużny odwdzięcza się nie tylko pocałunkiem ale i namietną nocą pełną przyjemności.
Ponieważ On był bliskim przyjacielem chłopaka jej przyjaciółki zaczęło robić się niezręcznie.
A co tam jak szaleć to szaleć, kto ci da lepsze odprężenie jak niezobowiązujacy seks po byłym chłopaku.
Obojgu taki układ odpowiada ale czy na długo?
Polecam

Dla tej książki wróciłam do poprzednich.Doczekałam się...Bardzo gorąca ..

Dla tej książki wróciłam do poprzednich.Doczekałam się...Bardzo gorąca ..

Niezłe. Gorące. Tak od zbliżenia do zbliżenia. Jest mała tajemnica i jest ciekawa niespodzianka. Seks bez zobowiązań zamienia się w związek. Ale nadal jest gorąco. OK

• Sportowcy

Dodaj cytat z książki Pucked over