Pucked

Helena Hunting Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Pucked (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2015-05-03
Szósty Zmysł
Pucked (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2018-05-30

(¯´ • ._. • Recenzja książki • ._. • ´¯)
"Pucked" @helenahunting za mną. Powiem Wam, że książka bardzo przyjemna, momentami śmieszna, a co najważniejsze bardzo szybko się ją czytało.
Książka w kręgu sportu, sportowców, a dokładnie hokeja.
Bohaterami książki są Violet i Alex. Violet to dziewczyna zabawna i śmieszna, najpierw mówi, potem myśli, dzięki temu, książkę czytało...

Książka bez efektu wow. Dało się ją czytać ale nie było zachwytu. Temat sportowców i ich podboi jest tak przerobiony w różnych książkach że ta powieść nie stawiła im czoła. Są niektóre fajne sceny, śmieszne teksty, jednak jest to książka do przeczytania na raz i podania dalej żeby nie zajmowała miejsca na inne.

Nie dam rady, książka jest wręcz żenująca. Nie wiem co autorka próbowała nam nią przekazać, ale mam ochotę czytać ją przez szparki między palcami i to nie dlatego, że jest pełna pikantnych seksów.
Główna bohaterka to jakaś zamknięta w ciele 22 latki smarkula. W opisie książki jest coś o jej intelekcie - PROŚBA. Tu nie ma nic inteligentnego, uwierzcie mi.

W sumie to taka średnia książka, nie wciągnęła jakoś bardzo mocno.
Można przeczytać, by przeczytać.
Może przeczytam drugą część, bo może być lepsza

Hmmm... nie sądziłam, że tak trudno będzie mi wystawić opinię tej książce. Oczekiwałam od niej czegoś więcej. Myślałam, że to będzie jedna z tych książek od których nie będę mogła się oderwać i zaraz sięgnę po następną część. Niestety zastanawiam się czy przeczytać kolejne książki z tej serii. Na początku myślałam, ze Violet będzie fajną postacią, która mówi co myśli bez...

43 / 2020

Lekka, zabawna i przyjemnie się czyta

Przedstawię wam niesamowitą historię. "Pucked" to ujmująco zabawny romans, który wciągnie Was szybciutko. 🥰
Violet ma brata hokeistę więc wie, jaką reputacją playboya hokeista się cieszy. Dlatego trzyma się od nich z daleka. Jednak kapitan drużyny Alex nie zamierza odpuścić tak łatwo znajomości z piękną Violet. Po pewnym czasie dziewczyna zaczyna rozumieć, że niektórzy...

Ciężko przez nią przebrnąć... Zachowania bohaterów i ich relacje bywają niedorzeczne i oderwane od rzeczywistości.

To jest po prostu złe. Wydaje mi się, że autorka tego dzieła za dużo nie myślała podczas pisania. Albo to ja nie myślałam czytając. Nie rozumiem kompletnie bohaterów. Pozycje, w których usprawiają seks przeczą zasadom grawitacji i świadczą o tym, że mają kości z gumy. Alex ma przeczucie, że Violet nie jest dziewczyną, która rzuca się na każdego faceta mimo, że na niego...

Dyskusje

• 2018