Dirty Aristocrat

Amazon
2016-02-02
2016-02-02
9781910575260

Ivanowi od pierwszego wejrzenia spodobała się Tawny, jednak została przedstawiona jako młoda żona jego Ojczyma. wszyscy wkoło uważali ze 19-letnia dziewczyna jest bezwstydną naciągaczką. Po dwóch latach gdy jej mąż umiera postanawia zatrzymać ich wspólna tajemnice i nikomu jej nie wyjawić. Wolą zmarłego byłą opieka nad jego żoną przez Ivana do 21 urodzin. Niestety przez odziedziczenie fortuny po zmarłym mężu na dziewczynę czyha niebezpieczeństwo. Jedynym sposobem na jej ochronę jest małżeństwo z Ivanem. Mężczyzna im bardziej poznaje Tawny tym bardziej przekonuje się ze dziewczyna nie jest naciągaczką i szczerze kochała męża o ile wgl nim był gdyż wszystko zaczynało stawać się dla niego jasne. Jedyne czego nie przewidział to uczucie do żony przed którym tak bardzo sie bronił. Bardzo dobra książka, która skrywała w sobie wiele tajemnic i zaskakujących chwil. Polecam

Humorystyczny, gorący i pełen napięcia Dirty Aristocrat . Książka zawierała wszystkie rzeczy, zaborczego super złego alfa, niewinną i delikatną kobietę, chemię między bohaterami, która jest taka, że lecą iskry między nimi w ich interakcjach, podczas gdy humor w tej opowieści kazał mi się śmiać pod nosem.
Tawny lat 19 młoda, niewinna, bogata dziedziczka bogatego i starego Roberta Maxwella. Wszyscy uważają, że jest naciągaczką i nie była autentycznie zakochana w starcu. Lord Ivan de Greystoke pasierbem R. Maxwella, a po jego śmierci wykonawcą testamentu do osiągnięcia przez Tawny dwudziestu jeden lat. Ivan ma obsesję na jej punkcie,od chwili, gdy ją poznaje, jednak uważa ją za naciągaczkę zakochaną w pieniądzach, a On nie zamierza być jej kolejną ofiarą. Kiedy życie Tawny jest zagrożone, dzieci Roberta próbuj zabić macochę, Iwan wymyślił idealne rozwiązanie. Sugeruje, że powinni się ożenić na kilka lat, dopóki Ona nie będzie wystarczająco dorosła, by mieć całkowitą kontrolę nad swoim majątkiem. Ona akceptuje ten plan! Tawny jest piękna anielsko, i tylko kwestia czasu gdy Ivana podanie się jej urokowi. Ale Tawny ma wielką tajemnicę, której absolutnie nikt nie zna. Sekret, który może wszystko zmienić

Tawny lat 19 młoda, niewinna, bogata dziedziczka bogatego i...

Nie wiem czemu książka ma tylko 7 gwiazdek, dla mnie to ideał.
Mamy bardzo fajny temat, tajemnicę, miłość i pikantny sex.
Dawno nie czytałam czegoś tak dobrego.
Początek książki rewelacyjny, śmierć, pogrzeb, testament.
Kiedy zaczęłam ją czytać myślę "kurcze co jest, 20 latka i stary dziad....fuj". Kiedy przeczytałam, że Ivan będzie wykonawcą testamentu wiedziała, że nie obejdzie się bez romansu z młodą wdową. Pomiędzy Ivanem i Tawny jest chemia, dużo chemii i sexu. Sceny nie są wulgarne ale też nie ma tam wanilii. Czyta się je z zapartym tchem. Dodatkowo tajemnica jaką ma Ivan, oraz wątek kryminalny.
W tej książce jest wszystkiego po trochu. Idealna lektura na zimowy wieczór.

Nie wiem czemu książka ma tylko 7 gwiazdek, dla mnie to ideał.
Mamy bardzo fajny temat, tajemnicę, miłość i pikantny sex.
Dawno nie czytałam czegoś tak dobrego.
Początek książki rewelacyjny, śmierć, pogrzeb, testament.

Chce podzielic sie swoimi odczuciami po przeczytaniu tej ksiazki. Poczatek rewelacyjny. Ta tajemnica z ta chemia pomiedzy dwojka glownych bohaterow bylo to cos fajnego. Ale potem juz bylo jakos tak nijak bez wiekszych emocjii. Wg mnie Tawny szybko wskoczylo do lozka Ivana. Byla taka osoba twardo stapajaco po ziemii, Ivan zreszta tez nie byl lagodnego usposobienia i to mi sie w nich bardzo podobalo. Zabraklo mi troche tych emocjii, te sceny lozkowe byla dla mnie za dretwe. Jedynie brzytkie zwroty "nakrecaly" te sceny. Ksiazke warto przeczytac, ale pewnie po jakims czasie bede zastanawiac sie o czym to bylo.

2056

Udawanie naszego ślubu było łatwe. Udawanie prawdy jest znacznie trudniejsze.
Lord Ivan de Greystoke

Nie pozwól, aby ten szałowy tytuł zrobił z ciebie głupca, bo jestem bad boy’em.
Zawsze nim byłem. Teraz na celowniku mam Tawny St John,
jedyną kobietę, która wzbudza zaborczość i pragnienie, które sprawiają, że moje wnętrzności się skręcają.
Ma dziewiętnaście lat, blondynka, bajecznie piękna i mężatka z Robertem Maxwellem.
Co sprawia, że jest poszukiwaczką złota i moją pi***eprzoną macochą!
Och i zupełnie niedostępną... aż do teraz.
Ponieważ staruszek zmarł, staje się dziedziczką wielomilionowej fortuny, a ja jestem wykonawcą testamentu jej majątku powierniczego, ale to nie jest łatwe. Mój przyrodni brat i przyrodnia siostra czują się okradzeni i są zdania, że powinna jak najszybciej dołączyć do swojego męża, a ja mam szaleńczą twardość. Permanentną.
Wtedy wymyślam idealne rozwiązanie. Fałszywe małżeństwo... dla mnie.

Tawny Maxwell

Wszyscy myślą, że jestem poszukiwaczką złota. Nawet ten olśniewający, piękny mężczyzna, o którym nie jestem w stanie przestać myśleć spogląda na mnie z brakiem zaufania i podejrzeniem w jego srebrnych oczach.
Ale oni nie znają całej historii.
Mam sekret. Jest tak wielki, że popieprzyłoby im się przez to w głowach, ale nie powiem.
Nigdy.

Udawanie naszego ślubu było łatwe. Udawanie prawdy jest znacznie trudniejsze.
Lord Ivan de Greystoke

Nie pozwól, aby ten szałowy tytuł zrobił z ciebie głupca, bo jestem bad boy’em.
Zawsze nim byłem. Teraz na celowniku mam Tawny St John,
Ma dziewiętnaście lat,...

Hmmm dałam się wkręcić. Tu wszystko okaże się inne niż zakładało się- no prawie wszystko, kto okże się wrogiem a kto przyjacielem. Warto przeczytać 😙

Bardzo interesująca pozycja w stylu dark, której akcja obraca się w świecie pełnym kasy i zakłamania. Tawny to młoda dwudziestoletnia wdowa, znienawidzona przez swoich pasierbów, traktowana jako łowczyni posagów. Kiedy dziedziczy większość majątku zmarłego męża, zyskuje sobie śmiertelnych wrogów. Ponieważ nie ma jeszcze 21 lat, wykonawcą testamentu jest Ivan, przyszywany syn zmarłego męża Tawny. Od dawna coś do niej czuje, a teraz składa jej propozycję nie do odrzucenia. Zdecydowanie wciąga i trzyma w napięciu.

Fajne

Fajne

Lekka, ciekawa i szybko się czyta. Jak dla mnie ma to coś.

Lekka, ciekawa i szybko się czyta. Jak dla mnie ma to coś.

Naprawdę dobrze bawiłam się czytając tą książkę!
Było brudno, była zwariowana rodzina, intryga i tajemnice. Fakt niektóre wątki były nadmiernie naciągnięte ale można to wybaczyć bo całość wypada bardzo fajnie. Polecam!

Naprawdę dobrze bawiłam się czytając tą książkę!

• Przeczytane 2020
  • Erotyk