Elite King’s Club. The Broken Puppet
karollllllla

Drugi tom długo wyczekiwanej serii Elite Kings Club. Życie Madison jest w niebezpieczeństwie. Dziewczyna poznała sekrety chłopaków z tajemniczego klubu i teraz może zapłacić za to życiem. Już wie, że musi uciekać i to jak najszybciej i jak najdalej. Pytanie, czy jest miejsce na świecie, gdzie może się skryć, szczególnie przed przywódcą klubu, któremu być może oddała już część swojego serca?
Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii Elite Kings Club!

„Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką, nie da się mnie naprawić”.

Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona, upokorzona i poznała sekrety chłopaków z Elite Kings Club. Zostało jej bardzo mało czasu. Jeden zły krok, jedna zła decyzja mogą sprawić, że dziewczyna zniknie na zawsze.

Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Madison zdobywa fałszywe dokumenty i szybko opuszcza kraj. W ucieczce towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka, która też nie ma nic do stracenia. Dziewczyny będą szukały bezpiecznego miejsca jak najdalej od „Królów”, a w szczególności od jednego z nich.

Od tej chwili Madison będzie musiała uważać i stale oglądać się za siebie. Jednak czy podróż na koniec świata wystarczy? Jak długo będzie ignorować uczucie, które zrodziło się do bardzo złego chłopaka?

Kontynuacja jednego z najbardziej mrocznych romansów z półki dark. Fascynująca, igrająca z zasadami moralnymi historia, której nie można odłożyć nawet na chwilę!

„Nieprzewidywalność, mrok, niebezpieczeństwo, tajemnice, perfekcja pod każdym względem. Amo jeszcze nigdy mnie nie zawiodła”

– Birdy Rhodes

“Czekałam na kontynuację tej serii jak oszalała, a teraz czekam na premierę trzeciego tomu. Jak to wytrzymać?”

– Niegrzeczne książki Agata Wołosik-Wysocka

“Głowa mi po prostu pęka, a i tak chce jeszcze i jeszcze więcej!”

– Heather Barnes

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

Książniczka | 2018-07-30
Na półkach: Przeczytane, Rozczarowanie

Naprawdę nie mogę w to uwierzyć... Nie mogę uwierzyć, że książka może być aż tak zła. A ja wcale nie wymagałam od niej wiele - chciałam tylko emocjonującej, rozrywkowej historii o mrocznym klimacie, która mnie wciągnie i odpręży. Chciałam, by fabuła choć trochę trzymała się kupy...

Niestety nie jestem w stanie wymienić ani jednej rzeczy, która w tej powieści byłaby dobra... Pierwszy tom, mimo że też wiele miałam mu do zarzucenia, zaciekawił mnie w pewien sposób, na tyle bym chciała poznać jego kontynuację - ona jednak okazała się tak strasznie niestrawnym i chaotycznym tworem, że w dalszym ciągu nie mogę dojść do siebie.

Madison jest wprost niewiarygodna - nie przeszkadza jej, że Bishop jest mordercą, a podczas seksu ją poddusza i gryzie do krwi... Nie widzi w tym nic dziwnego, nie przeszkadza jej to, nie szokuje. Autorka zdecydowanie przesadziła, tworząc bohaterkę, która jest dla mnie całkowicie niewiarygodna w swoich uczuciach, emocjach, zachowaniach. Coś tu nie wyszło. Lubię...

magia_stron | 2018-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2018

Druga część Srebrnego Łabędzia jest utrzymana w równie elektryzującym , nasiąkniętym tajemnicą i mrokiem klimacie.
Madison odkryła brudne sekrery Królów przez co teraz jest w niebezpieczeństwie. W pośpiechu pakuje walizki i wylatuje do Nowej Zelandii. Towarzyszką ucieczki jest jej przyjaciółka Tatum. Tylko czy dziewczyna może czuć się bezpiecznie? Czy ucieknie przed przeznaczeniem? ▶▶Madison jest pionkiem w tej sekretnej i niemoralnej grze - grze, w której jej strach i krew są najwyżej punktowane. Fabuła w drugim tomie jest jeszcze bardziej podkręcona i niebezpieczna. Czytelnik zostanie nakarmiony różnymi emocjami, napięciem i szybką akcją. Nie będzie mu dane jednak zakosztować wszystkich odpowiedzi, na dodatek zrodzą się nowe, otwarte kwestie, o których usłyszymy już niebawem w ostatnim tomie z perspektywy Madison oraz Bishopa. ▶▶" Marionetka " to tytuł idealnie odzwierciedlający to kim stała się pod ciągłym nadzorem Elity - główna bohaterka. Jest kukłą w rękach Królów, jest ich...

Zmora_czytelnicza | 2018-05-22
Przeczytana: 22 maja 2018

Przy pisaniu recenzji chętnie użyłabym całego słownika wyrazów niecenzuralnych (o ile taki istnieje), ale mam na tyle kultury osobistej, żeby tego nie robić. Wyobraźcie sobie jednak, że co dwa-trzy słowa wstawiłam nasze polskie wyrazy o magicznej mocy!

Madison po serii wydarzeń, które niszczą jej wszechświat, ucieka wraz z przyjaciółką do Nowej Zelandii. Dziewczyny wierzą, że wystarczy zmienić imiona i nazwiska oraz miejsce zamieszkania i nikt ich nie znajdzie. No cóż, są głupie, ponieważ Bishop, jeden z Królów (nie wiem czego, ale Królów) oczywiście cały czas śledzi każdy ich ruch. W końcu nie wytrzymuje i zabiera je z powrotem do domu. Madison wraca bardzo obrażona tylko po to, aby znów wpaść w serię niecodziennych wydarzeń otoczonych mgłą tajemniczości i seksu. Laska perfidnie ma rozdwojenie jaźni! Z resztą, nie tylko ona. Jej "boye" też raz ją pojeżdżają, żeby za chwilę udawać, że coś do niej czują.

Wizja świata, którą przedstawia autorka nie jest dla mnie do przyjęcia....

Natalia | 2018-06-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 14 czerwca 2018

Autorka po raz drugi zabiera nas do świata pełnego tajemnic i napięcia. Świata tak nierzeczywistego, że nie wiedziałam co myśleć o tej historii. Całość jest bardzo chaotyczna, co jest irytujące wraz z główną bohaterką. Mało tu normalności. Myślałam, że może część zagadek z poprzedniego tomu zostanie wyjaśniona, ale tak się nie stało. Trzeba dobrnąć do samego końca by dowiedzieć się czegokolwiek.
Nie mogłam się odnaleźć w tej opowieści. Czytałam i czytałam, ale czułam, że coś jest nie tak. Najciekawsze okazało się zakończenie,które składnia do sięgnięcia po kolejną część.

Lenka | 2018-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2018

Czyli to jednak prawda... Można mieć kaca po przeczytaniu książki. Czytałam i dziwiłam się, że to coś zostało wydane. Każda myśl, działanie i reakcja bohaterów jest nielogiczna. Najlepszym podsumowaniem może być dialog głównej bohaterki z najlepszą przyjaciółką (nie cytuję dosłownie, ale sens jest zachowany):
- Bishop dusił tą kobietę!
- Yyy, no i co z tego? Mnie też dusi.
Wymiękam, czuję się jak po praniu mózgu, a do tego mam wrażenie, że czegoś istotnego musiałam w tej książce nie zrozumieć, skoro ma tyle pozytywnych opinii.

hawi86 | 2018-05-30
Przeczytana: 29 maja 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Cóż, spodziewałam się czegoś lepszego. Naprawdę się nastawiłam, że historia się rozwinie i będzie wow!
Niestety jedyną zaletą tej książki było to, że jest krótka...
Nie jest jakaś mega zła, ale można by zrobić to lepiej. Wydała mi się po prostu płytka!

readforrhys | 2018-06-03
Na półkach: 2018, Przeczytane

Wokół „Srebrnego łabędzia” był niemały szum, kiedy miał swoją premierę. Odniosłam wrażenie, że ta książka stała się jedną z tych, która podzieliła czytelników na tych, którzy ją uwielbiają i tych, którzy jej nie lubią. Bo mroczna, bo wulgarna, bo brutalna. A ja? Mnie się pierwszy tom spodobał i wyczekiwałam drugiej części, w nadziei, że w końcu znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Znalazłam? Większość tak, ale mam jeszcze więcej nowych, które wyjaśnią się dopiero w trzecim tomie. A gdzie tam kurcze początek 2019 roku, bo wtedy dopiero ma podobno wyjść :(

Po wydarzeniach z pierwszej części, Madison wraz z przyjaciółką uciekają przed Królami do Nowej Zelandii, gdzie próbują się ukryć. Ale czy one tak naprawdę są tam bezpieczne i z dala od wzroku Elite King's Club? „Marionetka”, czyli ciąg dalszy „Srebrnego łabędzia” to kolejna dawka tajemniczych, niebezpiecznych wręcz intryg, których nie sposób przewidzieć, ani zrozumieć.

Nie łudziłam się, że wątek ucieczki potrwa przez...

Anna-mojeksiążki | 2018-05-30

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Marionetka to książka,na którą bardzo czekałam. Po pierwszym tomie cyklu Elite Kings Club czuła ogromny niedosyt i bardzo byłam ciekawa, co stanie się ze Srebrnym Łabędziem w świecie zdominowanym przez Królów. Tajemnicze bractwo nie odpuszcza, a Madison czuje ogromne zagrożenie, które sprawia, że postanawia uciec Towarzyszy jej wierna Tatum - pozazdrościć przyjaciółki :) Wyjeżdżają do Nowej Zelandii, gdzie usiłują poukładać życie na nowo bez Królów i ich towarzystwa. Madison mimo wszystko tęskni za Bishopem, a Tatum za Nate'em.

Bishop nie spuszcza ręki z pulsu i odzywa się do dziewczyn, co powoduje ich panikę i kolejną ucieczkę - oczywiście Bishop doskonale wie, co się dzieje i przyjeżdża po dziewczyny, aby zabrać je do domu. Gra toczy się dalej, jest niebezpiecznie i mrocznie, a w głowie Madison pojawiają się przebłyski z przeszłości, którymi nie dzieli się z nikim. Spotyka na swojej drodze kolejna osobę, Zaginionego Chłopca o imieniu Deamon, który okazuje się jej bratem. Nie...

Pośredniczka | 2018-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2018

Już po lekturze „Srebrnego Łabędzia” wiedziałam, że gdy „Marionetka” pojawi się na rynku wydawniczym, z pewnością znajdzie się również w mojej biblioteczce. W pierwszej części serii autorka powaliła mnie na łopatki swoją historią, ale urwała ją w takim momencie, że wręcz zmusiła mnie do sięgnięcia po kontynuację.

Amo Jones pisarka z Nowej Zelandii. Autorka bestsellerowych serii dark romance: Sinful Souls, The Devil’s Own, Elite King’s Club. W Polsce została wydana tylko ostatnia seria.

"Kiedy zakochujesz się w diable, uważaj, żeby nie wylądować twarzą do ziemi z sercem przebitym jego rogami."

Madi bardzo się zmieniła po przejściach z „Królami". Może to strach tak na nią wpłynął, a może postanowiła dorosnąć, nie wiem, ale ważne jest to, że w „Marionetce” w większości przypadków nie zachowuje się już tak impulsywnie, jak to miało miejsce w pierwszej części i to jest zdecydowany plus, bo mimo iż ją polubiłam, to czasami bardzo mnie irytowała. Jeżeli chodzi o bohaterów męskich to...

bubblespellku | 2018-05-31

Druga część podobnie jak pierwsza jest napisana w zawrotnym tempie! Czyta się tę książkę jednym tchem i radzę przed jej rozpoczęciem zaopatrzyć się w coś do picia i do jedzenia, bo ta powieść jest nieodkładalna.

Ten kto czytał pierwszy tom wie, że historia ta zrodziła więcej pytań jak odpowiedzi i tajemnice gonią tajemnice. Niestety lub stety, bo zależy jak kto lubi, drugi tom także niewiele wyjaśnia, a wręcz sprawy stają się jeszcze bardziej pogmatwane co utrzymuje czytelnika w ciągłym napięciu i zainteresowaniu.

Po tym czego dowiedziała się i była świadkiem Madison w domu Bishopa decyduje się razem z Tatum na ucieczkę. Dziewczyny chcąc ukryć się przed Królami wyjeżdżają za granicę, do Nowej Zelandii. Żyjąc w strachu, że zostaną odnalezione, często zmieniają miejsce pobytu. Wszystko idzie zgodnie z ich planem do momentu, kiedy Madi odbiera telefon, a w słuchawce odzywa się osoba przed, którą ucieka...