Marionetka

Amo Jones Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Elite King’s Club (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Elite King’s Club. The Broken Puppet
Data 1. wydania:
2017-07-25
Monika Wisniewska
Wydawnictwo Kobiece
ucieczka zdrada sekrety upokorzenie pomoc uczucia romans zasady moralność seks erotyka
Elite King’s Club. The Broken Puppet
Elite King’s Club (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wisniewska

W sumie nie wiem co myśleć ... Mam jedynie nadzieje że to do czegoś prowadzi .... Oby trzecia część była lepsza

Akcja nabiera tempa.....

W drugim tomie serii, podobnie jak w pierwszym znajdziemy wulgarny język i specyficzny styl autorki. Jednak mimo to, ta część wydaje mi się lepsza od poprzedniej. (Może główna bohaterka jest mnie irytująca?) Znajdziemy kilka odpowiedzi, ale zrodzi się nam w głowie jeszcze więcej pytań.

Druga cześć serii Elitę Kings Club, niestety równie zła jak pierwsza. Szczerze mówiąc nie wiem czemu zdecydowałam się ja przeczytać, chyba dlatego ze nie lubię nie kończyć czegoś co zaczęłam. Opinie były zdecydowanie lepsze niz pierwsza cześć książki ale szczerze mówiąc nie wiem z czego wynikają... może niektórym podobał się opis scen seksu? Jak dla mnie bardzo słabe opisy,...

Wydaje mi się, że trochę lepsza niż poprzednia część. Jednak Madison dalej jest dla mnie nieogarnięta i irytująca.

Świetna książka do samego końca trzyma w niepewności

Kolejny tom serii i kolejne tajemnice.
Madison ucieka wraz z Tatum do Nowej Zelandii, żyjąc przez dwa miesiące z nadzieją, że nigdy nie zostanie odnaleziona, jej nadzieje pryskają jak bańka mydlana, ponieważ Bishop zawsze dostaje to co pragnie, a pragnie on Madison.
Co już wiemy po tej części? Wiemy, że the Elite Kings Club istnieje i że należą do niego 7 rodzin, których...

Jest to drugi tom serii książek Amo Jones. Muszę przyznać, że pochłonęłam go jeszcze szybciej niż pierwszy. W tej części klimat robi się jeszcze mroczniejszy, a królowie przekraczają kolejne granice. Madison ucieka przed Elite Kings Club, jednak ich przywódca doskonale wie gdzie jej szukać. Na światło dzienne wychodzą tajemnicę z przeszłości, a w życiu Madi pojawiają się...

Uważam że była to trochę lepsza książka od poprzedniej. Ale tak trochę. Na pewno było tu mniej scen łóżkowych i to mnie bardzo ucieszyło. Powoli karty zostają odkryte ale jednocześnie nie wiemy nadal wszystkiego. Pozostaje dużo tajemnic . Wiele się dzieje . Nic więcej dodać nie mogę. Przyznaję 6 gwiazdek ponieważ jednak nie była to wspaniała literatura

Wciągnęła mnie w swoje mroczne sidła.
Seria która jest mroczna, którą ciężko zrozumieć.
Jeśli mam być szczera, to po trzech przeczytanych tomach ciężko mi cokolwiek zrozumieć.
Za dużo tajemnic, za dużo ludzi dookoła,za dużo mrocznych zasad i dziwnych akcji.
Jest tego tyle, że można oszaleć. Jest tego tyle, że w pewnym momencie trzeba naprawdę mocno się skupić aby się...

Dyskusje

• 2018