Marionetka

Amo Jones Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Elite King’s Club (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Elite King’s Club. The Broken Puppet
Data 1. wydania:
2017-07-25
Monika Wisniewska
Wydawnictwo Kobiece
ucieczka zdrada sekrety upokorzenie pomoc uczucia romans zasady moralność seks erotyka
Elite King’s Club. The Broken Puppet
Elite King’s Club (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wisniewska

Kolejny tom serii i kolejne tajemnice.
Madison ucieka wraz z Tatum do Nowej Zelandii, żyjąc przez dwa miesiące z nadzieją, że nigdy nie zostanie odnaleziona, jej nadzieje pryskają jak bańka mydlana, ponieważ Bishop zawsze dostaje to co pragnie, a pragnie on Madison.
Co już wiemy po tej części? Wiemy, że the Elite Kings Club istnieje i że należą do niego 7 rodzin, których...

Jest to drugi tom serii książek Amo Jones. Muszę przyznać, że pochłonęłam go jeszcze szybciej niż pierwszy. W tej części klimat robi się jeszcze mroczniejszy, a królowie przekraczają kolejne granice. Madison ucieka przed Elite Kings Club, jednak ich przywódca doskonale wie gdzie jej szukać. Na światło dzienne wychodzą tajemnicę z przeszłości, a w życiu Madi pojawiają się...

Uważam że była to trochę lepsza książka od poprzedniej. Ale tak trochę. Na pewno było tu mniej scen łóżkowych i to mnie bardzo ucieszyło. Powoli karty zostają odkryte ale jednocześnie nie wiemy nadal wszystkiego. Pozostaje dużo tajemnic . Wiele się dzieje . Nic więcej dodać nie mogę. Przyznaję 6 gwiazdek ponieważ jednak nie była to wspaniała literatura

Wciągnęła mnie w swoje mroczne sidła.
Seria która jest mroczna, którą ciężko zrozumieć.
Jeśli mam być szczera, to po trzech przeczytanych tomach ciężko mi cokolwiek zrozumieć.
Za dużo tajemnic, za dużo ludzi dookoła,za dużo mrocznych zasad i dziwnych akcji.
Jest tego tyle, że można oszaleć. Jest tego tyle, że w pewnym momencie trzeba naprawdę mocno się skupić aby się...

111 / 2020

Amo Jones, ten styl pisania tak wciągajacych historii po prostu uwielbiam. W jej książkach jest tyle napięcia, emocji że z zapartym tchem czyta się książę do ostatniej strony.

Życie Madison jest w niebezpieczeństwie. Dziewczyna poznała sekrety chłopaków z tajemniczego klubu i teraz może zapłacić za to życiem. Już wie, że musi uciekać i to jak najszybciej i jak najdalej. Pytanie, czy jest miejsce na świecie, gdzie może się skryć, szczególnie przed przywódcą klubu, któremu być może oddała już część swojego serca?

Drugi tom niebezpiecznie...

Nazywam tę serię CIEMNĄ SERIĄ. Jest tak czarna i mroczna, że buty z nóg spadają. Ta część również mnie szokowała. Myślałam, że to co przeczytam w 1 części będzie mocne. Autorka jednak nie zamierzała poprzestać na tym, co mocne.
Potrzeba siły, determinacji i zawziętości żeby czytać każdą kolejną część, bo rozdział za rozdziałem coraz mocniej szokuje. Szokuje gra Elity,...

Bardzo ciekawa kontynuacja historii .polecam

Po przeczytaniu pierwszej części musiałam sięgnąć po kolejną. Drugi tom równie dobry, znowu jest mrocznie, namiętnie a napięcie nie pozwala oderwać się od książki. Zgodzę się, że seria jest nieco"pokręcona", ale to powoduje, że jest przez to jeszcze lepsza.

Dyskusje

• 2018