Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej

Wydawnictwo: WAM
joanna85

Smakuj zdrowie każdego dnia! Z "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej": odkryjesz życiodajną moc smacznych potraw, odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu, poprawisz wygląd swojej skóry, zwalczysz poczucie zmęczenia, ograniczysz infekcje i zwiększysz odporność. Jedzenie, które spożywasz na co dzień, może być najlepszym i jedynym lekarstwem, jakiego potrzebujesz. W tej książce...

Smakuj zdrowie każdego dnia!

Z "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej":

odkryjesz życiodajną moc smacznych potraw,
odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu,
poprawisz wygląd swojej skóry,
zwalczysz poczucie zmęczenia,
ograniczysz infekcje i zwiększysz odporność.
Jedzenie, które spożywasz na co dzień, może być najlepszym i jedynym lekarstwem, jakiego potrzebujesz. W tej książce znajdziesz smaczne przepisy, które spełniają wszystkie kryteria diety warzywno-owocowej.

Pokochaj warzywa, zioła, przyprawy, kiszonki. Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem. Naucz się dbać o jakość, a nie ilość jedzenia. Poznawaj nowe smaki i wybieraj spośród mnóstwa pomysłów.

"Autorką książki Przepisy diety warzywno-owocowej doktor Ewy Dąbrowskiej jest moja wspaniała synowa Beata. Ma ona wspaniały dar – z łatwością tworzy ciekawe kompozycje potraw, które spełniają kryteria mojej diety. Z radością polecam tę książkę."
Dr Ewa Dąbrowska

źródło opisu: opis okładkowy

źródło okładki: https://wydawnictwowam.pl/prod.dieta-warzywno-owoc...»

Tatiasza Aleksiej | 2018-08-26

..."O diecie warzywno-owocowej coraz więcej się mówi i wciąż powiększa się grono osób, które przekonały się o jej dobrodziejstwie... Celem metody jest uruchomienie zdolności samoleczenia"...

Doktor Ewa Dąbrowska to pochodząca z Gdańska doktor nauk medycznych, specjalizująca się w zagadnieniach dotyczących wpływu żywienia na stan zdrowia ludzkiego. Jest autorem 50 prac naukowych i ponad 100 doniesień naukowych. Ma męża i dwóch synów.

A tak sama dr Ewa Dąbrowska mówi o autorce książki:
"Autorką książki "Przepisy diety warzywno - owocowej doktor Ewy Dąbrowskiej" jest moja wspaniała synowa Beata. Ma ona wspaniały dar - z łatwością tworzy ciekawe kompozycje potraw, które spełniają kryteria mojej diety. Z radością polecam tę książkę"

Autorka zachęca do stosowania diety warzywno - owocowej. Jak twierdzi niesie ona tylko pozytywne efekty. Smaczne, aromatyczne, pełne witamin potrawy, które mają życiodajną moc. Polepszają i odbudowują wygląd skóry, niwelują uczucie zmęczenia,...

Anna03 | 2018-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2018

To wspaniałe jak proste jest przygotowanie zdrowych sałatek i potraw. Wiele cennych informacji odnalazłam w tej książce i zaglądam do niej niemal codziennie. Gorąco polecam.

Agnieszka Kosowska | 2018-06-11
Na półkach: 2018, Przeczytane

Książka pełna przepisów na tak skomplikowane dania jak surówka z czerwonej kapusty i jabłkiem lub pieczone marchewki. Trzeba robić sobie notatki podczas lektury, bo inaczej idzie się pogubić, eh.

pocahontas_88 | 2018-07-16
Przeczytana: 15 lipca 2018

Hm... Książkę poleciła mi koleżanka, jednak jako że nie jestem zwolenniczką tej diety to mój sceptycyzm po lekturze tylko się pogłębił.... Książka jednak jest bardzo przejrzysta i ładnie wydana

Notabene | 2018-05-10
Przeczytana: maj 2018

Kompendium wiedzy o modnej ostatnio diecie dr Dąbrowskiej wraz z ciekawymi przepisami. Przepisy są ciekawe i proste w wykonaniu, polecam.

wiola923 | 2018-09-08
Przeczytana: sierpień 2018