Wyzwanie czytelnicze LC

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej

Wydawnictwo: WAM
joanna85

Smakuj zdrowie każdego dnia! Z "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej": odkryjesz życiodajną moc smacznych potraw, odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu, poprawisz wygląd swojej skóry, zwalczysz poczucie zmęczenia, ograniczysz infekcje i zwiększysz odporność. Jedzenie, które spożywasz na co dzień, może być najlepszym i jedynym lekarstwem, jakiego potrzebujesz. W tej książce...

Smakuj zdrowie każdego dnia!

Z "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej":

odkryjesz życiodajną moc smacznych potraw,
odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu,
poprawisz wygląd swojej skóry,
zwalczysz poczucie zmęczenia,
ograniczysz infekcje i zwiększysz odporność.
Jedzenie, które spożywasz na co dzień, może być najlepszym i jedynym lekarstwem, jakiego potrzebujesz. W tej książce znajdziesz smaczne przepisy, które spełniają wszystkie kryteria diety warzywno-owocowej.

Pokochaj warzywa, zioła, przyprawy, kiszonki. Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem. Naucz się dbać o jakość, a nie ilość jedzenia. Poznawaj nowe smaki i wybieraj spośród mnóstwa pomysłów.

"Autorką książki Przepisy diety warzywno-owocowej doktor Ewy Dąbrowskiej jest moja wspaniała synowa Beata. Ma ona wspaniały dar – z łatwością tworzy ciekawe kompozycje potraw, które spełniają kryteria mojej diety. Z radością polecam tę książkę."
Dr Ewa Dąbrowska

źródło opisu: opis okładkowy

źródło okładki: https://wydawnictwowam.pl/prod.dieta-warzywno-owoc...»

Tatiasza Aleksiej | 2018-08-26

..."O diecie warzywno-owocowej coraz więcej się mówi i wciąż powiększa się grono osób, które przekonały się o jej dobrodziejstwie... Celem metody jest uruchomienie zdolności samoleczenia"...

Doktor Ewa Dąbrowska to pochodząca z Gdańska doktor nauk medycznych, specjalizująca się w zagadnieniach dotyczących wpływu żywienia na stan zdrowia ludzkiego. Jest autorem 50 prac naukowych i ponad 100 doniesień naukowych. Ma męża i dwóch synów.

A tak sama dr Ewa Dąbrowska mówi o autorce książki:
"Autorką książki "Przepisy diety warzywno - owocowej doktor Ewy Dąbrowskiej" jest moja wspaniała synowa Beata. Ma ona wspaniały dar - z łatwością tworzy ciekawe kompozycje potraw, które spełniają kryteria mojej diety. Z radością polecam tę książkę"

Autorka zachęca do stosowania diety warzywno - owocowej. Jak twierdzi niesie ona tylko pozytywne efekty. Smaczne, aromatyczne, pełne witamin potrawy, które mają życiodajną moc. Polepszają i odbudowują wygląd skóry, niwelują uczucie zmęczenia,...

Małgorzata | 2018-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2018

Zapoznalam sie z przepisami i uwagami dotyczacymi diety dr Dabrowskiej poniewaz wszyscy o niej mowia. Sama majac rozne ograniczenia zywieniowe ciagle szukam inspiracji kulinarnych. Wiekszosc przepisow to nie sa jakies wielkie odkrycia dla kucharek. Jednak "podane na tacy" na pewno ulatwia zycie. Poza tym, na pewno sa zdrowe. Na koncu ksiazki zamieszczono menu na 10 dni, gdyby ktos chcial sprobowac diety warzywno - owocowej ku zdrowiu lub ku utracie zbednych kilogramow. Jest tez rozdzial z przepisami na kiszonki. Dla poczatkujacych bardzo przystepny i... zachecajacy. Hm, chyba cos ukisze :-)

Anna03 | 2018-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2018

To wspaniałe jak proste jest przygotowanie zdrowych sałatek i potraw. Wiele cennych informacji odnalazłam w tej książce i zaglądam do niej niemal codziennie. Gorąco polecam.

dudu | 2018-10-26
Przeczytana: 26 października 2018

"Dieta warzywno-owocowa" dr Dąbrowskiej staje się coraz bardziej popularna i coraz więcej osób zaczyna ją stosować czy się do niej przekonywać.
Ludzie, którzy zdecydowali się podjąć to wyzwanie, w jednej rzeczy są zgodni.
Dieta naprawdę przynosi efekty!

Pierwszym krokiem, by rozpocząć dobry start jest zakupienie jej książki, którą można określić jako "informacje w pigułce", ponieważ zawiera ona wszystkie, niezbędne rady, przepisy czy kroki, które powinna przeczytać każda osoba, decydująca się na przejście na dietę dr Dąbrowskiej.

W książce znajduje się wiele porad, ostrzeżeń czy korzyści, które kieruje do nas sama Pani Doktor. Są to wskazówki, by łatwiej przetrwać i przejść przez cały post.
Można tu znaleźć wiele ciekawych i naprawdę SMACZNYCH przepisów, które już na zawsze zostaną w twoim menu.

Dr Dąbrowska wraz ze swoją synową pomogły wielu osobą oraz poszerzyły one ich świadomość na to jaki wpływ na nasz organizm i ciało mają produkty, które codziennie spożywamy.

Naprawdę...

Agnieszka Kosowska | 2018-06-11
Na półkach: 2018, Przeczytane

Książka pełna przepisów na tak skomplikowane dania jak surówka z czerwonej kapusty i jabłkiem lub pieczone marchewki. Trzeba robić sobie notatki podczas lektury, bo inaczej idzie się pogubić, eh.

pocahontas_88 | 2018-07-16
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 15 lipca 2018

Hm... Książkę poleciła mi koleżanka, jednak jako że nie jestem zwolenniczką tej diety to mój sceptycyzm po lekturze tylko się pogłębił.... Książka jednak jest bardzo przejrzysta i ładnie wydana

Notabene | 2018-05-10
Przeczytana: maj 2018

Kompendium wiedzy o modnej ostatnio diecie dr Dąbrowskiej wraz z ciekawymi przepisami. Przepisy są ciekawe i proste w wykonaniu, polecam.

satyneta | 2018-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2018