Bakusiowo. Jak zmieniłam życie w rok?

Okładka książki Bakusiowo. Jak zmieniłam życie w rok? Malwina Bakalarz
Okładka książki Bakusiowo. Jak zmieniłam życie w rok?
Malwina Bakalarz Wydawnictwo: Edipresse poradniki
poradniki
Edipresse
2018-01-01
2018-01-01
bakusiowo blog

Malwina dzieli się z nami nie tylko swoją historią ubraną w ładne słowa, ale również dzieli się doświadczeniem, problemami i podaje gotowe pomysły i rozwiązania jak na talerzu. Przy okazji nie udaje wszechwiedzącej Pańci. Od razu wspomina o tym, że jej wnioski zostały wyciągnięte i zinterpretowane z mądrych książek o organizacji itp. Co ciekawe pojawia się dużo przemyśleń rozjaśniających myśli w głowie. Czytanie książek zmienia życia. Zmieniłam też moje odczucia co do samej osoby Malwiny. Chętnie przeczytałabym jej książkę o blogowaniu i prowadzeniu własnego biznesu. Jeszcze mały smaczek. To właśnie dzięki tej książce w moim domu pojawiła się bieżnia. POLECAM

Książki po jakie sięgam bardzo rzadko, a jak już to najczęściej z powodu autora. Tak było i tu, gdyż od lat obserwuję Malwinę na IG

Ale traktowałam ją bardziej jako zbiór ciekawostek na temat twórców których lubię niż jak poradnik. Trzeba przyznać że książka hipnotyzuje pięknymi zdjęciami i wywołuje uśmiech zabawnymi anegdotami z życia autorki.

Kupa banałów i niestrawnie poruszone kwestie "duchowe" vel religijne. Ble.

Kupa banałów i niestrawnie poruszone kwestie "duchowe" vel religijne. Ble.

Niczym nie zaskoczyła. To połączenie kilku książek z tematyki "jak zmienić swoje życie\nawyki" . Bez rewelacji.

Fajna, lekka książka w sam raz do kawy zamiast ciastka.

Fajna, lekka książka w sam raz do kawy zamiast ciastka.

Plus tej książki to śliczna oprawa, na prawdę wydana jest pięknie.
Jednak nic odkrywczego, ani nowego w niej nie znajdziemy. Przeczytamy za to historię o tym jak autorce udało się zmienić swoje życie przy pomocy metod z poradników, które też opisuje w jak największym skrócie. To tyle.
Język, w jakim ta książka jest napisana sprawia, iż mamy wrażenie jakby autorką była nasza kumpela. Nawet to miłe, ale mało profesjonalne.

Plus tej książki to śliczna oprawa, na prawdę wydana jest pięknie.

Dobra! Szczególnie spodobała mi się ta część o zdrowym jedzeniu. Czyta się lekko, napisana zwyczajnym, prostym językiem. Wystarczył jeden wieczór i jeden poranek i książka pochłonięta w całości!

Bardzo przyjemny poradnik. Patrząc na opinie szczerze myślałam, że będzie to fatalny, kolejny poradnik na półkach sklepowych z chwytliwym tytułem. Bo może faktycznie nie jest on jakiś mocno odkrywczy, dla tych co już trochę poradników przeczytali w swoim życiu z wielu dziedzin, tutaj jest to połączone. Mianowicie opisana jest tu sfera duchowa, ciało i też otoczenie. Wszystko to aby zmienić trochę swoje życie. Może gdyby nie ten przesyt na rynku o tematach, które autorka porusza od minimalizmu do diety, to ta książka byłaby bardziej odkrywcza. Nie mniej przyjemnie się ją czytało, pomimo bardzo lekkiego języka, niczym wiadomości na jakichś social media z koleżanką. Były żarty, były ciekawe spostrzeżenia, szczerość i trudne tematy. Znalazłam w niej trochę motywacji. Na plus bardzo ładne wydanie tej książki.

Kolejna blogerka, która sądzi, że jest mistrzem swojego czasu bo przeczytała 3 klasyczne książki.
Emotikon nie jest znakiem interpunkcyjnym, który zastępuje kropkę! Ilość trollouśmieszków powala.
Jedyne odkrywcze, użyteczne stwierdzenia pochodzą od innych osób, jak Brian Tracy etc... Język gimbusiarski ("No heloł!"). Prawie-mądra klamra ciąży, która ma być skutkiem pozytywnych zmian w życiu wyszła strasznie sztucznie. Współczuję każdej osobie, która wydała na tą książkę pieniądze (ja chociaż przeczytałam ten shit z abonamentu legimi...). 2 gwiazdki za... Nie wiem. W sumie powinno być 1,5, ale nie chcę aż tak tragicznie zaniżać. Normalnie nie wystawiam tu ocen, ale tak się wzburzyłam, że musiałam :P.

Jeśli czujesz, że TWOJE ŻYCIE stoi w MIEJSCU. Szukasz impulsu do zmiany. Bijesz się z myślami od czego zacząć? Malwiny książka będzie idealna na start. Bardzo ciekawe spostrzeżenia przemyca. :)

• Poradniki

Dodaj cytat z książki Bakusiowo. Jak zmieniłam życie w rok?