Boży poradnik odzyskiwania radości. Wyjść z niewoli smutku

Okładka książki Boży poradnik odzyskiwania radości. Wyjść z niewoli smutku Arkadiusz Łodziewski
Okładka książki Boży poradnik odzyskiwania radości. Wyjść z niewoli smutku
Arkadiusz Łodziewski Wydawnictwo: Salwator poradniki
poradniki
Salwator
2017-01-01
2017-01-01
Bóg wiara religia odzyskanie radości radość smutek

Książka podobna do pozostałych z tej serii. Czyta się ją szybko. Zapisana jest w formie lekcji do przyswojenia. Są tutaj mądre rzeczy, cytaty, słowa z Biblii, ale...

Autor z pewnością ma dobre intencje pisząc te poradniki, jednakże są tu pewne kwestie, które powoduje że wątpię w ich rzetelność. Przykład? Autor poleca w ramach budowania wiary prosić o wskrzeszenie umarłych, prosić o dar bilokacji, chodzenia po wodzie czy też narzeka, że modlitwa Ojcze nasz jest według niego źle przetłumaczona co go denerwuje. Autor przyznaje, że to tylko przykłady do zastanowienia się, ale po co je podaje? Czy to zdrowe aby szukać rzeczy nadprzyrodzonych w wierze? Według mnie nie.

Autor opisuje tu swoje świadectwo wiary, co również w moim odczuciu jest doszukiwaniem się nadprzyrodzonych mocy... Do mnie to nie trafia.

Ps. Szatan nadal nazywany jest "łajza rogata".

Dziękuję serdecznie autorowi książki. Wystarczyło przeczytanie tylko paru stron by podnieść mnie z kryzysu, w którym trwałam przez jakieś pół roku. W zasadzie wiedziałam o tym co powinnam zrobić, ale potrzebowałam takiego przypomnienia, utwierdzenia, by przekierować mnie na właściwy tor.

Pozytywnie zaskoczyłem się, że jest to tak dobra i poręczna książeczka. Myślałem, że może bedzie trochę naciągana, ale jest autor rzeczywiście mocno bazuje na Piśmie Świętym i pisze z wiarą i miłością.

Zaczęłam czytać książkę ze względu na ciężkie chwile, które obecnie przeżywam w swoim życiu. Dzięki niej mam nadzieję że uda mi się odnaleźć sens i pociechę w tym wszystkim, co mnie ostatnio otacza.

Przecudna, motywująca, fenomenalna, petarda, mega nakręcająca...
Książka jest po prostu "BOSKA" ;)
Musiałam ją dzielić na etapy, gdyż w przeciwnym razie pożarłabym ją w całości od razu... można czytać od początku, od końca a nawet od środka :D
Łapię kolejną i polecam każdemu KATOCHOLIKOWI <3

Przecudna, motywująca, fenomenalna, petarda, mega nakręcająca...
Książka jest po prostu "BOSKA" ;)
Łapię kolejną i polecam każdemu KATOCHOLIKOWI <3

Mała, niepozorna, a jak bardzo dobra!!! Polecam każdemu, a więcej na blogu:http://ciutwiecej.pl/2018/03/ksiazka-bozy-poradnik-odzyskiwania-radosci/

Bardzo lubię te poradniki i serdecznie polecam.

Bardzo lubię te poradniki i serdecznie polecam.

Krótka książeczka, ale jaka bogata w treści. Poradnik najlepszych rad życiowych poparty cytatami z Pisma Świętego + osobiste świadectwo autora sprawia, że całość czyta się z zapartym tchem i chce się zapamiętać każde zdanie.

Rozważania, które dają do myślenia i przywracają wiarę. Dziękuję autorowi za te myśli.

• Poradniki
  • Posiadam 📗
  • Niedoczytane
  • Religia/opieka duchowa/Jan Paweł II
  • Rozwój duchowy, Religia

Dodaj cytat z książki Boży poradnik odzyskiwania radości. Wyjść z niewoli smutku