Boży poradnik antydepresyjny

Salwator
miłość depresja Bóg depresja duchowa
poradniki
miłość depresja Bóg depresja duchowa

Coś dla Ducha na trudne czasy. Proste słowa i bardzo celne

Fajny poradnik do przeczytania Napisany w humorystyczny a zarazem madry sposob DO mnie trafil na 100% Chetnie kazdego dnia wracam zeby przypomniec sobie wybrane fragmenty Njbardziej spodobal mi sie cytat "MOJE ZYCIE NIE TOCZY SIE TAK JAK ZAPLANOWALEM ALE TOCZY SIE DOKLADNIE TAK JAK TO ZAPLANOWAL BOG"

Warto przeczytać. Warto ją mieć. Warto poczytać także teksty autora na fejsie.

Serdecznie polecam, poznałam osobiście autora i jest mega pozytywnie nakręconym gościem, pełnym miłości i zrozumienia do ludzi, warto przeczytać i wracać do poszczególnych rozdziałów, gdy tylko ma się czas :)

Książeczkę dostałam w prezencie od bardzo bliskiej mi osoby. Na tych kilkunastu stronach znajduje się więcej niż w nie jednym obszernym poradniku bądź też wychwalanej książce. Słowa w niej zawarte od razu trafiają do serca, duszy i dają dużo do zrozumienia. Rzeczywiście dodają siły w trudnych chwilach a także dostrzec nam do to jest najistotniejsze w życiu.Jest niewielka...

Skuteczny poradnik, pozwala wyjść z depresji, nadaje życiu sens. 10/10 bez żadnych oporów.

Zawsze z pewną rezerwą podchodzę do tekstów pokrzepiających i motywujących; tym razem też, dodatkowo zerkając jeszcze, czy książka ma imprimatur. Muszę jednak przyznać, że książkę warto polecić. I tym, którzy wierzą, ale zapominają, co to znaczy. I tym, którzy chcą uporządkować swoje życie z Bogiem. I może nawet tym, którzy niekoniecznie tego chcą.

• Poradniki
  • Religijne
  • 2019
  • 2018
  • Ulubione ❤️
  • Posiadam 📗

Dodaj cytat z książki Boży poradnik antydepresyjny