Boży poradnik antydepresyjny

Salwator
2015-07-15
2015-07-15
miłość depresja Bóg depresja duchowa

Ogólnie fajna książeczka, ale podejrzewam, że większość zna teksty typu "Zacznij realizować marzenia. JESTEŚ W STANIE TO ZROBIĆ! ZACZNIJ DZIAŁAĆ! [...]", a jak ktoś jest zagubiony, to pewnie nie wie nawet jakie ma marzenia albo nie wie, jak zacząć działać.
Fajne teksty, ale słyszane już wszędzie.

"[...] Albo włóż stopy w ciepłe kapcie i połóż się, czekając na śmierć, nie czytając już dalej tego tekstu. CO WYBIERASZ?"

Ktoś: /ma depresję duchową i jest tego świadomy/
Poradnik: "ODRZUĆ WSZELKIE NEGATYWNE EMOCJE ZWIĄZANE Z DNIEM JUTSZEJSZYM"

Fajne teksty, ale słyszane już wszędzie.

"[...] Albo włóż stopy w ciepłe kapcie i połóż się, czekając na śmierć, nie...

Coś dla Ducha na trudne czasy. Proste słowa i bardzo celne

Coś dla Ducha na trudne czasy. Proste słowa i bardzo celne

Fajny poradnik do przeczytania Napisany w humorystyczny a zarazem madry sposob DO mnie trafil na 100% Chetnie kazdego dnia wracam zeby przypomniec sobie wybrane fragmenty Njbardziej spodobal mi sie cytat "MOJE ZYCIE NIE TOCZY SIE TAK JAK ZAPLANOWALEM ALE TOCZY SIE DOKLADNIE TAK JAK TO ZAPLANOWAL BOG"

Warto przeczytać. Warto ją mieć. Warto poczytać także teksty autora na fejsie.

Warto przeczytać. Warto ją mieć. Warto poczytać także teksty autora na fejsie.

Serdecznie polecam, poznałam osobiście autora i jest mega pozytywnie nakręconym gościem, pełnym miłości i zrozumienia do ludzi, warto przeczytać i wracać do poszczególnych rozdziałów, gdy tylko ma się czas :)

Książeczkę dostałam w prezencie od bardzo bliskiej mi osoby. Na tych kilkunastu stronach znajduje się więcej niż w nie jednym obszernym poradniku bądź też wychwalanej książce. Słowa w niej zawarte od razu trafiają do serca, duszy i dają dużo do zrozumienia. Rzeczywiście dodają siły w trudnych chwilach a także dostrzec nam do to jest najistotniejsze w życiu.Jest niewielka objętością ale za to przeogromna treścią

Skuteczny poradnik, pozwala wyjść z depresji, nadaje życiu sens. 10/10 bez żadnych oporów.

Zawsze z pewną rezerwą podchodzę do tekstów pokrzepiających i motywujących; tym razem też, dodatkowo zerkając jeszcze, czy książka ma imprimatur. Muszę jednak przyznać, że książkę warto polecić. I tym, którzy wierzą, ale zapominają, co to znaczy. I tym, którzy chcą uporządkować swoje życie z Bogiem. I może nawet tym, którzy niekoniecznie tego chcą.