Boży poradnik antydepresyjny

Wydawnictwo: Salwator
poradniki
Knoll

Słowa Jezusa dzieją się dzisiaj! On zajmuje się teraźniejszością! Bóg nie przyjdzie do Ciebie kiedyś! On przychodzi teraz i tu, gdzie jesteś! Książka dla wszystkich tych, którzy czują się zagubieni w codzienności. Zawiera krótkie rozważania, myśli, które pozwalają zwrócić uwagę na to, co w duchowym życiu najistotniejsze. Często bowiem głowa zajęta jest przyziemnymi sprawami, a sfera duchowa...

Książka dla wszystkich tych, którzy czują się zagubieni w codzienności. Zawiera krótkie rozważania, myśli, które pozwalają zwrócić uwagę na to, co w duchowym życiu najistotniejsze. Często bowiem głowa zajęta jest przyziemnymi sprawami, a sfera duchowa cierpi.

Gdy jest Ci ciężko, nie trać wiary i wróć do najprostszych rzeczy. Wystarczy czasem zwrócić uwagę na to, co najistotniejsze, wystarczy zajrzeć do tej niewielkiej książki.

źródło opisu: http://www.salwator.com/bozy-poradnik-antydepresyj...(?)

źródło okładki: http://www.salwator.com/bozy-poradnik-antydepresyj...»

Asia | 2017-09-03

Fajny poradnik do przeczytania Napisany w humorystyczny a zarazem madry sposob DO mnie trafil na 100% Chetnie kazdego dnia wracam zeby przypomniec sobie wybrane fragmenty Njbardziej spodobal mi sie cytat "MOJE ZYCIE NIE TOCZY SIE TAK JAK ZAPLANOWALEM ALE TOCZY SIE DOKLADNIE TAK JAK TO ZAPLANOWAL BOG"

ProfesorHood | 2016-12-16

Warto przeczytać. Warto ją mieć. Warto poczytać także teksty autora na fejsie.

Aleksandra | 2016-11-22

Serdecznie polecam, poznałam osobiście autora i jest mega pozytywnie nakręconym gościem, pełnym miłości i zrozumienia do ludzi, warto przeczytać i wracać do poszczególnych rozdziałów, gdy tylko ma się czas :)

Ervisha | 2016-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2016

Książeczkę dostałam w prezencie od bardzo bliskiej mi osoby. Na tych kilkunastu stronach znajduje się więcej niż w nie jednym obszernym poradniku bądź też wychwalanej książce. Słowa w niej zawarte od razu trafiają do serca, duszy i dają dużo do zrozumienia. Rzeczywiście dodają siły w trudnych chwilach a także dostrzec nam do to jest najistotniejsze w życiu.Jest niewielka objętością ale za to przeogromna treścią

izi_96 | 2016-01-27
Przeczytana: 24 stycznia 2014

Skuteczny poradnik, pozwala wyjść z depresji, nadaje życiu sens. 10/10 bez żadnych oporów.

aikaternie | 2015-10-14
Przeczytana: 12 października 2015

Zawsze z pewną rezerwą podchodzę do tekstów pokrzepiających i motywujących; tym razem też, dodatkowo zerkając jeszcze, czy książka ma imprimatur. Muszę jednak przyznać, że książkę warto polecić. I tym, którzy wierzą, ale zapominają, co to znaczy. I tym, którzy chcą uporządkować swoje życie z Bogiem. I może nawet tym, którzy niekoniecznie tego chcą.