Iselor

Zdrowie publiczne definiowane jest jako nauka i kompleksowe postępowanie, zmierzające do zachowania i umacniania zdrowia w wymiarze makrospołecznym i lokalnym. [...] Pielęgniarstwo w swym holistycznym wymiarze wpisuje się w szeroko rozumianą politykę zdrowia publicznego a pielęgniarki odgrywają szczególną rolę w kształtowaniu zdrowia społeczności. Niniejsza monografia porusza tematykę...

Niniejsza monografia porusza tematykę zagrożeń zdrowia publicznego w kontekście prowadzonych przez pielęgniarki badań naukowych oraz zagrożeń występujących w środowisku pracy pielęgniarek i położnych.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/?q=node/996

źródło okładki: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/?q=node/996