Zielony łucznik

Seria: seria z serduszkami
Wydawnictwo: Akapit
The Green Archer
wrzos118

Abel Bellamy - milioner chicagowski, właściciel potężnego, tajemniczego zamku angielskiego w Berkshire - podniecał ciekawość nie tylko okolicznych mieszkańców, ale także policji. Od jakiegoś czasu w zamku pojawiał się systematycznie tajemniczy upiór - Zielony Łucznik. Właściciel zamku był nie tylko odrażający w swej zewnętrznej postaci, znany był także jako brutalny, odpychający " czarny...

Od jakiegoś czasu w zamku pojawiał się systematycznie tajemniczy upiór - Zielony Łucznik. Właściciel zamku był nie tylko odrażający w swej zewnętrznej postaci, znany był także jako brutalny, odpychający " czarny charakter ".

W takim właśnie sąsiedztwie zamieszkała miła, sympatyczna para: starszy pan ze swą piękną córką. Wkrótce okaże się że para ta nabyła posiadłość nie bez powodu.

Ewa | 2017-08-04
Przeczytana: 1992 rok