Świat bez tajemnic Cuda świata: Cuda natury i architektury

Seria: Świat bez tajemnic - Cuda świata
Wydawnictwo: wydawnictwo ibis
popularnonaukowa
Agnieszka

Seria książek Świat bez tajemnic prezentuje Czytelnikowi najważniejsze wydarzenia, postaci i miejsca w dziejach ludzkiej cywilizacji: monumentalne budowle, kunsztowne dzieła sztuki, odkrycia, które zmieniły Ziemię, bogactwo świata egzotycznych zwierząt, losy wielkich wodzów, wojen, jak również zaprasza w niecodzienną podróż po ludzkim organizmie. Rzeczowe i interesujące teksty wzbogacone zostały pięknymi, dużymi i kolorowymi fotografiami.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoibis.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoibis.pl