jagarkar

Zwolnij, żeby zobaczyć Kraków Subiektywny przewodnik w zwolnionym tempie po ważnych i mniej znanych atrakcjach Krakowa. Biorę do ręki, zaglądam do środka i mam wrażenie, że autorzy zdmuchnęli z miasta kurz naniesiony przez lata! Jest świeżo, aktualnie i przede wszystkim nie jest nudno! Bartek Kieżun, dziennikarz, autor bloga Krakowski Makaroniarz Kraków to miasto tętniące życiem, w którym...

Zwolnij, żeby zobaczyć Kraków

Kraków to miasto tętniące życiem, w którym nie sposób się nudzić, a z drugiej strony tak kameralne, że każdy czuje się w nim jak w domu - swobodnie. W moim mieście jest tyle do zobaczenia i tyle do zasmakowania, że bez dobrego przewodnika, takiego jak ten, ani rusz!

źródło opisu: http://pascal.pl/krakow-slow-travel,47,6483.html

źródło okładki: http://pascal.pl/krakow-slow-travel,47,6483.html