9788320038125
zdrowie, medycyna

zaburzenia spektrum autystycznego są coraz powszechniej diagnozowanymi przypadłościami wśród dzieci. Wciąż pojawiają się lepsze sposoby rozumienia choroby i pomocy chorym w przystosowaniu się. Przy właściwej opiece wiele zachowań autystycznych może być zmienionych na lepsze, nawet do momentu, gdzie mogą one ustąpić. Autorki opisują wszelkie rodzaje terapii w zakresie mowy, zachowania, wzroku, słuchu, terapie muzyczne, a także leki i zalecenia dietetyczne. Przedstawiają także zwarty obraz zespoł

Magdalena | 2015-06-08

Fachowa literatura, śmiało mogę polecić, aby pogłębić wiedzę dotyczącą spektrum autyzmu

Hermenegilda | 2017-04-06
Przeczytana: 2016 rok