Ciąża i poród. Wielki praktyczny poradnik

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
zdrowie, medycyna

Obszerny poradnik, który daje odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące ciąży. Interesujące informacje na temat przebiegu ciąży miesiąc po miesiącu. Wszystko na temat metod badań, dolegliwośći ciążowych, odżywiania, pielęgnacji urody, przygotowań do porodu i połogu. Szczegółowy rozdział na temat porodu ze specjanymi wskazówkami dla partnera.

Jola | 2010-07-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 31 października 2008

Strona po stronie ta książka przeprowadziła mnie przez magiczne 9 miesięcy. Innego poradnika nie potrzebowałam. genialna!!!

Lenkaite | 2014-02-26
Przeczytana: luty 2014

Może i zawiera tzw. porady praktyczne, ale mnie totalnie zniechęciły "historie prawdziwe" :]]] którymi książka jest naładowana + dodatkowo przesłodzone i jak dla mnie kompletnie niewiarygodne teksty w stylu amerykańskiego "keep smiling":P. Ogólnie - nie poleciłabym, choć gusta są różne - a co dopiero w rzeczonym stanie...:]]]

wiola | 2014-06-15

z tą książką nie rozstałam się i przekazuję dalej wszystkim przyszłym matką w swojej rodzinie w przystępny sposób ukazuje miesiąc po miesiącu jak rozwija się maleństwo jednocześnie odpowiada na wiele nurtujących pytań

evax | 2013-03-08
Na półkach: Przeczytane, Poradniki, 2013
Przeczytana: 07 marca 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

,, Ciąża i poród to obszerny poradnik,który daje odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące ciąży.
- Interesujące informacje na temat przebiegu ciąży - miesiąc po miesiącu
- Wszystko na temat metod badań, dolegliwości ciążowych, odżywiania, pielęgnacji urody, przygotowań do porodu i połogu
- Szczegółowy rozdział na temat porodu ze specjalnymi wskazówkami partnera. ,,

Opis z książki ,, Ciąża i poród ,, autorstwa Brigit Gebauer - Sesterhenn i dr. med, Thomas Villinger.

ja_modlishka | 2016-06-28
Przeczytana: 20 czerwca 2016

Kolejny poradnik o ciąży i okolicach.

Gosia | 2016-03-11
Przeczytana: 11 marca 2016