Soda Oczyszczona

Wydawnictwo: KE Liber
poradniki

Książka ta to zabawny i praktyczny zbiór pomysłów i wskazówek dotyczących stosowania sody oczyszczonej ? produktu przyjaznego dla środowiska, skutecznego, niedrogiego i uniwersalnego. Sodę oczyszczoną możesz wykorzystać między innymi w następujących sytuacjach i dziedzinach:Gotowanie Sprzątanie kuchni Domowe leczeniePranie Pielęgnacja zębów Dbanie o wyglądPrace ogrodnicze Opieka nad dziećmi Pielęgnacja zwierzątPielęgnacja skóry Modelarstwo Wakacje na kempinguTo nie tylko niezwykle użyteczna i pouczająca książka o niezliczonych zastosowaniach sody oczyszczonej, pozwalających zaoszczędzić masę pieniędzy i jednocześnie zadbać o środowisko. To także bardzo zabawna lektura, wprost idealna na prezent.

Retra | 2014-01-11

Jest to poradnik, do którego często sięgam w domu. Faktycznie dużo porad, dużo oczywistości, o których się na co dzień zapomina - stąd ciągłe moje powroty do tej lektury :-) Bardzo przystępnie napisany. Dobrze podzielony tematycznie tekst (jak dla mnie - wzrokowca) bardzo czytelnie rozmieszczony w dwóch kolumnach na jednej stronie. Okraszone jest to wszystko rysunkami i zabawnymi uwagami.Dowiemy się z niego o zastosowaniu sody w kuchni (kulinaria i czyszczenie), w łazience (przy higienie osobistej, i jako detergent - w sprzątaniu i w praniu), jako domowe lekarstwo, do wykorzystania w ogrodzie, przy pielęgnacji zwierząt a nawet do umilenia czasu dzieciom, gdy się nudzą, itp. Polecam :-)

irisszarooka | 2012-04-15

Dużo praktycznych porad, więc każdy znajdzie coś dla siebie :) Część z nich naprawdę warto sprawdzić w praktyce :)

Książka jest podzielona na działy tematyczne, więc szybko można znaleźć to co nas w danym momencie interesuje.

Jej minusem jest to, że część rad się powtarza ;)

Kamila Sawko | 2016-01-03
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Świetny poradnik. Nie wiedziałam, ze soda moze mieć tak wiele zastosowań. Niektóre z nich napewno sprawdzę. 👍

maddusia | 2016-10-17
arduina | 2016-09-23