Soda oczyszczona. 500 praktycznych zastosowań

Okładka książki Soda oczyszczona. 500 praktycznych zastosowań Vicky Lansky
Okładka książki Soda oczyszczona. 500 praktycznych zastosowań
Vicky Lansky Wydawnictwo: KE Liber poradniki
poradniki
Baking Soda: Over 500 Fabulous, Fun, and Frugal Uses You'Ve Probably Never Thought of
KE Liber
2008-01-01
2008-01-01
Robert Waliś
soda soda oczyszczona poradniki domowe Vicky Lansky

Okładka książki Trudne osobowości Hazel Edwards, Hellen McGrath
Trudne osobowości Hazel Edwards, Hell...
Okładka książki Toksyczny partner. Jak uwolnić się z niezdrowej relacji Susan Forward, Donna Frazier
Toksyczny part... Susan Forward, Donn...
Okładka książki Cukier – cichy zabójca. Jak pozbyć się uzależnienia od największej trucizny naszych czasów Raquel Baldelomar, Richard Jacoby
Cukier – cichy... Raquel Baldelomar, ...

Jest to poradnik, do którego często sięgam w domu. Faktycznie dużo porad, dużo oczywistości, o których się na co dzień zapomina - stąd ciągłe moje powroty do tej lektury :-) Bardzo przystępnie napisany. Dobrze podzielony tematycznie tekst (jak dla mnie - wzrokowca) bardzo czytelnie rozmieszczony w dwóch kolumnach na jednej stronie. Okraszone jest to wszystko rysunkami i zabawnymi uwagami.Dowiemy się z niego o zastosowaniu sody w kuchni (kulinaria i czyszczenie),w łazience (przy higienie osobistej, i jako detergent - w sprzątaniu i w praniu),jako domowe lekarstwo, do wykorzystania w ogrodzie, przy pielęgnacji zwierząt a nawet do umilenia czasu dzieciom, gdy się nudzą, itp. Polecam :-)

Dużo praktycznych porad, więc każdy znajdzie coś dla siebie :) Część z nich naprawdę warto sprawdzić w praktyce :)

Książka jest podzielona na działy tematyczne, więc szybko można znaleźć to co nas w danym momencie interesuje.

Jej minusem jest to, że część rad się powtarza ;)

Jej minusem jest to, że część rad się powtarza ;)

Świetny poradnik. Nie wiedziałam, ze soda moze mieć tak wiele zastosowań. Niektóre z nich napewno sprawdzę. 👍

Zaczęło się od sody w kuchni do czyszczenia płyty. Pomyślałam skoro jest taka tania może zastąpi mi przynajmniej połowę chemii. I tak w ręce wpadła mi ta książka. Jak dla mnie super baardzo dużo zastosowań czyli produkt uniwersalny :)

Bardzo dużo przydatnej treści, świetne pomysły, skarbnica wiedzy w małym, podręcznym formacie. Polecam plus zakup z 10 kg sody 🤪

• Poradniki
  • Do zdobycia
  • Poradniki/Albumy/Przewodniki
  • Chcę mieć na własnej półce

Dodaj cytat z książki Soda oczyszczona. 500 praktycznych zastosowań