Wczesne leczenie oparzeń

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320032288
zdrowie, medycyna

Strużyna Jerzy (red) PZWL Rok wydania 2006 Stron: 328 Format: 14.5x20.5cm Oprawa: Kartonowa FoliowanaKsiążka jest pierwszym w polskim piśmiennictwie całościowym opracowaniem dotyczącym leczenia oparzeń. Adrsowana przede wszystkim do lekarzy pracujących w pogotowiu ratunkowym, w izbach przyjęć, na oddziałach ogólnochirurgicznych i ratowniczych, oparzeniowych, oraz do pracowników służb ratownictwa medycznego.

Małgośka | 2015-03-18
Na półkach: Teraz czytam