Nasza książka jest zapisem fascynującej rozmowy z wybitnym artystą, publicystą historycznym, człowiekiem o ogromnej wiedzy i szerokich horyzontach. Rozmowa z takim Autorem to sama przyjemność. Spotykamy się bowiem z kimś, kto na serio traktuje swoją przynależność do Kościoła, jest konserwatystą i realnie patrzy na świat polityki. Kto ma naprawdę dużo do powiedzenia. Ten wywiad to także podróż w czasy, w których ukształtowała się wrażliwość naszego Rozmówcy i ugruntował Jego pogląd na rzeczywistość. Warto przeczytać!

źródło opisu: Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi, 2017

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kuba | 2017-07-08