Autosugestia. Jak myśleć pozytywnie.

Tłumaczenie: Tomasz Grodecki
Wydawnictwo: WAM
Einreden
Onomatopeicznie

W tej niedużej książeczce można znaleźć pomoc i radę, gdy przyjdzie nam przezwyciężać różnorakie trudności życiowe, tak związane z życiem społecznym, jak i światem naszych przeżyć wewnętrznych. Autor ukazuje, jak dużą i ważną rolę mają tu do spełnienia myśli wyrażane przez naszą mowę - słowa, zdania. Czasem mogą to być autosugestie negatywne, demobilizujące człowieka, innym razem autosugestie pozytywne, mobilizujące naszą wolę, dodające sił. One to wzmacniają także naszą wiarę w pomoc i dobroć Boga.

Maria | 2013-09-15
Przeczytana: 15 września 2013

Zamiast wielu postanowień - proste rzeczy i leczące słowa ... "kładę się zasypiam i znowu się budzę, bo Pan mnie podtrzymuje"

Łukasz | 2012-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2012

Brakuje jeszcze jednego zdania w tytule: "Poradnik dla katolików". To tyle.

basklar | 2015-07-21

Książeczka, która umocniła mnie w pewnych delikatnych kwestiach. Do polecenia każdemu kto zmaga się z wiarą we własne możliwości.

Kasik | 2011-04-05

Przeczytać by mieć słońce i nadzieje w sercu.

Anaki | 2015-11-23
piratka1010 | 2015-10-19