Kanada na przełomie XX i XXI wieku. Polityka, społeczeństwo, edukacja

Cykl: Societas (tom 79)
Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
Elevander

Z braku rzetelnych polskojęzycznych opracowań dotyczących – w szczególności współczesnej – problematyki kanadyjskiej nierzadko powtarzane są nie do końca prawdziwe, często stereotypowe opinie o wielu obszarach kanadyjskiej rzeczywistości. Lukę tę stara się, choćby po części, wypełnić niniejsza publikacja. Jest ona adresowana przede wszystkim do odbiorców wnikliwiej zainteresowanych różnymi...

adresowana przede wszystkim do odbiorców wnikliwiej zainteresowanych różnymi wymiarami współczesnego kanadyjskiego życia. W szczególności praca ta jest pomyślana jako podręcznik dla studentów różnych kierunków i specjalności, na których prowadzone są kursy dotyczące problematyki kanadyjskiej.

źródło opisu: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=1&id=28942

źródło okładki: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=1&id=28942