Sexy bastard. Hard

Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik
Cykl: Sexy Bastard (tom 1)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Sexy bastard. Hard
romans, erotyk,
karollllllla

Pierwszy tom piorunującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger. Silny, arogancki i nieznoszący sprzeciwu Ryder to król nocnego życia w Atlancie. Na co dzień jest właścicielem klubu nocnego, po godzinach zarządza potajemnie podziemnym ringiem. Wkrótce na jego drodze pojawia się Cassie, która po ucieczce z Londynu wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna licząc na...

Wkrótce na jego drodze pojawia się Cassie, która po ucieczce z Londynu wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna licząc na spokojne życie, nie spodziewa się, że pewnej nocy do jej domu wtargnie wściekły Ryder Cole. Bezwzględny mężczyzna zamierza ukarać brata Cassie za niespłacone długi.

Aby ocalić brata, Cassie wdaje się w niebezpieczny układ z Ryderem i zaczyna angażować się w jego szemrane interesy. Wkrótce obezwładniające pożądanie między nimi jest nie do ukrycia. Niestety nie obejdzie się bez konsekwencji. Ryder nie pozwoli jej tak po prostu odejść, a Cassie nie może ukrywać się w nieskończoność.

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/sexy-bastard-hard/

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/sexy-bastard-hard/

książek: 2065
Książniczka | 2017-09-18
Na półkach: Rozczarowanie

Nie bardzo wiem, co o tej książce napisać, bo nie bardzo wiem, co tak naprawdę o niej myślę... Czytało mi się dobrze, jednak wiem jedno - gdybym nigdy jej nie przeczytała, moje życie wcale nie stałoby się przez to uboższe... A to chyba niezbyt dobrze świadczy o powieści Jagger.

"Hard" to na szczęście nie jest typowy erotyk (coraz gorzej je bowiem znoszę), a raczej romans z niewielką ilością scen erotycznych. Niestety ta miłość głównych bohaterów była dla mnie bardzo mało emocjonująca... Relacja między Ryderem a Cassie nie wzbudziła we mnie właściwie żadnych silniejszych odczuć, których spodziewam się po intensywnym i dramatycznym romansie. Nie wiem, czy autorka słabo oddała chemię między nimi, czy nie poradziła sobie z ukazaniem budzącego się zaangażowania.. Coś jej jednak nie wyszło. Takie to wszystko wydało mi się... letnie.

Cała ta historia została według mnie potraktowana trochę po macoszemu - nie ma tu głębi postaci, nie ma prawdziwego napięcia (a przecież to, co zagraża...

Katarzyna | 2016-01-05
Na półkach: 2016
Przeczytana: 05 stycznia 2016

Moi drodzy czytelnicy, uwielbiam bokserów!
Jeśli kochasz bokserów - przeczytaj. Jeśli kochasz silnych, aroganckich, ale lojalnych facetów - przeczytaj. Jeśli uwielbiasz, gdy przeszłość wplata się w losy bohaterów - przeczytaj.

Cassie wraca do Atlanty, ucieka od swojej przeszłości, od Sebastiana. Ale dopadają ją kolejne kłopoty, tym razem przez jej brata - jest winny pieniądze jednemu bardzo niebezpiecznemu (gorącemu) facetowi, Ryder'owi. Cassie postanawia pomóc bratu i zaczyna pracę w klubie Ryder'a. No i oczywiście jest ta chemia, jest pociąg, pasja i ta nieszczęsna przeszłość.

Cudownie mi się czytało!:)

Jonia Rogue | 2017-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2017

Obecnie literatura erotyczna dzieli się na kilka rodzajów. Jednym z nich jest niezaprzątająca głowy na dłuższy czas papka będąca trochę ostrzejszym harlequinem. Do tego gatunku zalicza się "Hard". On przystojny, umięśniony, z tatuażami, wysoki, bogaty itp. Ona ma problem. Później poznajemy przeróżniejsze ich perypetie, słowne potyczki i problemy uczuciowe. Potem dzieje się coś nieoczekiwanego i na końcu wpadają sobie w ramiona przysięgając dozgonną miłość.
Czasy się zmieniają podobnie jak literatura kobieca. Na początku trzymanie się za rączki wywoływało gorący rumieniec, teraz jednak trzeba trochę bardziej podkręcić atmosferę. Za każdym razem jednak taka literatura kształci i bawi.

WampirkaJustynka | 2017-09-01
Na półkach: 2017 ✬
Przeczytana: 01 września 2017

Jak dla mnie książka jest słaba. Główna bohaterka działa mi na nerwy jak mało kto. Jedyny plus to Ryder. Choć trochę przypomina mi Caina z "Cztery sekundy do stracenia". W sumie choć szybko się czytało to jestem rozczarowana tą książką. Miało byś super a było średnio dobrze. Domyślam się też, że kolejne książki z tej serii będą o innych postaciach z tej części czego bardzo nie lubię. Tak jak w przypadku serii MMA Fighter. Lubię jak historia jest o całkiem nowych postaciach a nie takich, które przewinęły się w poprzednich częściach. Tak więc pozostałe książki sobie odpuszczę. A tę chcę już tylko zapomnieć.

Crimelpoint | 2017-08-12
Na półkach: 2017
Przeczytana: 12 sierpnia 2017

Przyznaję od początku spodziewałam się, że to będzie dobre. Nie wiem czemu, ale jak tylko zobaczyłam, że wydawnictwo kobiece wyda tę książkę, to wiedziałam, że się na niej nie zawiodę. I też tak było.

Najpierw trochę ponarzekam, potem będę zachwalać. Przede wszystkim, dlaczego ta książka jest taka krótka? Ja tu widzę rozwinięcie historii na co najmniej 100 stron. Przeczytałam ją tak naprawdę w ciągu kilku godzin, a zakończenie to w ogóle pochłonęłam w kilka minut. Pomijając ten fakt, to jedyne do czego tak naprawdę mogłabym się przyczepić to zakończenie. Chodzi mi właściwie o kilka ostatnich stron, które były dość przewidywalne, ale jeszcze nie tak, by mi to przeszkadzało. I delikatnie były też cukierkowe, ale tak jak już wspominałam. Nie na tyle, by mi to przeszkadzało.

Teraz zacznie się zachwalanie, bo jestem naprawdę zakochana w tej książce. Zacznijmy może od tego, że miałam wrażenie, że to będzie coś podobnego do powieści Vi...

książek: 2064
bookish | 2016-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

sama nie wiem jak się ustosunkować do tej pozycji. podobało mi się to jest pewne. na początku trochę źle mi się czytało, ale kiedy wciągnęłam się w fabułę to żałowałam, że to już koniec.
on, seksowny, pewny siebie wojownik.
ona, seksowna, pewna siebie, ale maltretowana przez męża.
spotykają się w niespodziewanych warunkach, ale nic nie jest w stanie powstrzymać tej iskry.

werka777 | 2017-09-05
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 05 września 2017

DRAPIEŻCA I PEWNA SIEBIE OFIARA
Twardy, odważny, kurczowo trzymający się wyznaczonych zasad. Ryder Cole, w rzeczywistości nie taki straszny, jak o nim piszą. Władczy, choć ceniący sobie szczere opinie na swój temat. Inteligentny, co zdecydowanie pozwala mu odnosić kolejne sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale także osobistym. Polubiłam go, choć nie porwał mojego serca na kawałki. Ot taki bohater, z którym przyjemnie spędziłam czas, podobnie jak to było w przypadku Cassie. Nie mogę się doczepić do irytujących cech tej postaci, bo takich nie odnalazłam. Pewna siebie, ale mająca swoje słabości, z pośród których chyba największą jest jej nienormalny ex.

CZY TYLKO O MIŁOŚCI?
Domyślacie się zatem, że głównym motywem powieści jest miłość i namiętność rodząca się pomiędzy bohaterami. Wiecie już, że w akcję zostaje wplątany były facet Cassie i akurat ten motyw niezbyt do mnie przemówił, a to dlatego, że dosłownie niecały miesiąc temu przeczytałam powieść z identycznym schematem...

dkwiatkowska26 | 2016-08-06

Fajnie się czyta, historia też w miarę fajna :)

Hanna | 2017-09-04

Całość: http://nie-oceniam-po-okladkach.blogspot.com/2017/09/94-sexy-bastard-hard-eve-jagger-recenzja.html#more
________

On - Ryder Cole – arogancki, władczy, seksowny, pewny siebie, silny i nieznoszący sprzeciwu mężczyzna, który preferuje nocne życie. Na co dzień Ryder jest właścicielem dwóch najpopularniejszych klubów nocnych w Atlancie, a po godzinach zajmuje się organizowaniem nielegalnych walk. Szanowany w swoim towarzystwie z niebywałą dokładnością dba o swoją reputację. Ona – Cassie – po ucieczce z Londynu, wraca do rodzinnej Atlanty, aby zapomnieć o przeszłości, która odcisnęła trwałe piętno na jej psychice. Cassie marzy o spokoju, ciszy i zapomnieniu o tym, co było kiedyś. Dziewczyna nieustająco ucieka od sekretów, które tylko czyhają, aby ją unicestwić...

Kiedy pewnej nocy do mieszkania dziewczyny wkracza wściekły i wzburzony Ryder życie dziewczyny zmienia się radykalnie. Zdezorientowana całym zajściem Cassie, nie zdaje sobie jednak sprawy, iż tajemniczy bezlitosny i...

Recenzje Beaty | 2017-08-18
Na półkach: Posiadam

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

„Umarliśmy, a ja dzięki Ryderowi zostałam wskrzeszona, powstałam jak feniks z popiołów, gotowa lecieć do przodu, nie oglądając się za siebie. To moje nowe życie.”

Ryder Cole jest nietypowym mężczyzną, która żadna kobieta mu się nie oprze. Król nocnego życia w Atlancie a na co dzień właściciel klubu nocnego i zarządza potajemnie podziemnym ringiem. Pewnego dnia, kiedy idzie do Jamiego po spłatę długu spotyka Cassie, która zrobiła na nim wrażenie.
Cassie ma za sobą ciężką przeszłość właśnie uciekła z Londynu i wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna nie spodziewa się nieoczekiwanej wizyty. Pierwszej nocy po powrocie do jej domu wtarga wściekły Ryder Cole. Mężczyzna zamierza ukarać brata Cassie za niespłacone długi, ale spodziewał się spotkać kogoś innego.

,, -Koniec spania, dupku - oświadczam, pochylając się nad głową Jamie'go i budząc w sobie resztki dawnego Rydera. Szarpię za pościel i odkrywam dziewczynę w czarnych majtkach, których bok skręcił się i zsunął nieco z biodra,...