Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów: Zaginiony legion

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów,Wybierz swoje przeznaczenie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Decide Your Destiny III: The Lost Legion

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być żołnierzem Armii Klonówa Dzięki tej książce łatwo wcielisz się m.in. w lekarza, dowódcę i specjalistę od ładunków wybuchowych. Czekają na ciebie niezwykle ważne decyzje oraz ponad 25 różnych zakończeń. Przeżyj tę przygodę sam a i to niejeden raz! Wybierz swoje przeznaczenie...

Thimburd | 2011-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2011

Totalna beznadzieja.
O ile na początku bawiłem się całkiem dobrze (jak na czytanie książeczki dla dzieci), to później akcja stała się tak chaotyczna, że nie bardzo wiedziałem co się dzieje. Nie dość, że książka pisana łatwym językiem, to jeszcze autorka często zbyt szybko przeskakiwała akcję w czasie, że totalnie psuło to klimat. Gdyby była dłuższa i znalazłoby się więcej opisów byłoby na pewno dużo lepiej.
Szalę przeważył jednak pomysł z teleporterem - totalna porażka, nie wiem kto zatwierdził coś takiego co totalnie nie trzyma się kanonu czy w ogóle universum Gwiezdnych wojen.
Porażka. Nie polecam miłośnikom Star Wars i osobom powyżej 10 roku życia.

ShaakTi1138 | 2016-01-30
Na półkach: Star Wars, Posiadam, Przeczytane