Marketing dla nie wtajemniczonych

Tłumaczenie: Renata Łukiewicz-Kostro
Wydawnictwo: Dom wydawniczy ABC Spółka z o.o.
Marketing for non-marketing managers
marketing
biznes, finanse
Ksiegarz00

Skoro marketing jest tak istotną dziedziną, dlaczego tak niewielu rozumie, o co w tym wszystkim chodzi? Książka Patricka Forsytha wyjaśnia, czym jest marketing i na czym polega jego istota, prezentuje techniki skutecznego działania, wskazuje na relacje pomiędzy poszczególnymi sektorami rynku oraz rolę marketingu w tworzeniu dochodu firmy. Książka oferuje praktyczne zestawienia, strategie...

Książka Patricka Forsytha wyjaśnia, czym jest marketing i na czym polega jego istota, prezentuje techniki skutecznego działania, wskazuje na relacje pomiędzy poszczególnymi sektorami rynku oraz rolę marketingu w tworzeniu dochodu firmy. Książka oferuje praktyczne zestawienia, strategie działania, przykłady, które uzmysławiają: - jak marketing wpływa na sukces firmy, - co decyduje o efektywności planu marketingowego i promocji, - jak wycenić produkt, - jak radzić sobie z klientem.

źródło opisu: Dom Wydawniczy ABC, 1996

źródło okładki: Zdjęcie autorskie