Ciąża. Tydzień po tygodniu

Wydawnictwo: Muza
8373196730
zdrowie, medycyna

Idealny prezent dla każdego, kto planuje założenie rodziny albo właśnie oczekuje dziecka. W książce znajduje się opis zmian zachodzących w ciąży oraz omówienie rozwoju dziecka w kolejnych tygodniach, a także porady dotyczące odżywiania i ćwiczeń, łagodzenia dolegliwości u ciężarnej, co przygotować do szpitala i jak urządzić pokój dziecinny. znajdziesz tu także podręczny terminarz tygodniowy, służący do notowania wizyt lekarskich, badań i ich wyników.

silverraven | 2016-02-16
Na półkach: Dziecko, Chcę przeczytać