Kosmetyka naturalna

Wydawnictwo: Skarbnica Wiedzy
kosmetyka, uroda
zdrowie, medycyna

Przedstawiamy tu naturalne metody pielęgnacji skóry twarzy, oczu i skóry wokół nich, włosów, rąk, piersi i całego ciała.

Agnieszka | 2014-12-28
Przeczytana: 10 czerwca 2014

Jednym zdaniem mówiąc: kilka stron mówiących o tym, jak z twarogu zrobić kojącą maseczkę, a z otrębów owsianych peeling... Nic ciekawego. Zawarte w niej informacje mają dobry cel, propagowanie naturalności, ale jaka jest skuteczność tego typu zabiegów przy rzeczywistych problemach kosmetologicznych/ dermatologicznych? No właśnie... Nie dowiedziałam się z tej książki nic, czego nie wiadomo byłoby ''przeciętnej Kowalskiej''. ;)

DDmelody | 2013-08-25
Przeczytana: 2006 rok