8320027748
zdrowie, medycyna

W książce uwzględniono psychiczny i fizyczny rozwój dziecka. Przedstawiono różnice w przebiegu chorób w obrębie jamy ustnej u dzieci i młodzieży oraz sposób ich leczenia. Omówiono patologię i epidemiologię jamy ustnej oraz leczenie wad rozwojowych narządu żucia. Autorzy zwrócili uwagę na najnowsze metody obrazowania w diagnostyce radiologicznej schorzeń, a także na niektóre metody leczenia ortodontycznego.Odbiorcy: studenci akademii medycznych i lekarze stomatolodzy

bjasonek | 2016-08-22
sztruksowa | 2016-03-22