Astma zwięzły poradnik

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
zdrowie, astma, medycyna, poradnik, rodziców
zdrowie, medycyna

Książka pozwala lepiej zrozumieć astmę. Zawiera zwięzłe i wiarygodne informacje o przyczynach, objawach, diagnostyce, zapobieganiu i leczeniu tej choroby, a także zalecenia dotyczące stylu życia chorych. Poradnik przeznaczony jest dla chorych na astmę, ale również dla rodziców dzieci z astmą. Objaśnia najnowsze metody leczenia astmy, które jest ciągle nieco zagadkową chorobą dróg oddechowych, czasem groźną dla życia.

MichałKrk | 2013-07-24
Na półkach: Przeczytane, Nauka