6 etapów sprawnego przejścia z UOR na MSSF

Wydawnictwo: Oficyna Prawa Polskiego
biznes, finanse
youstyna

"6 etapów sprawnego przejścia na MSR/MSSF" to publikacja w pigułce zawierająca omówienie najważniejszych zagadnień związanych z przejściem z UoR na MSR/MSSF. Poszczególne etapy obejmują: Etap 1: Ustal nowe zasady rachunkowości, Etap 2: Ustal zakres korzystania ze zwolnień od retrospektywnego stosowania standardów, Etap 3: Określ datę przejścia na MSSF, Etap 4: Sporządź sprawozdanie ze stanu...

Etap 1: Ustal nowe zasady rachunkowości,
Etap 3: Określ datę przejścia na MSSF,
Etap 4: Sporządź sprawozdanie ze stanu początkowego sytuacji finansowej na datę przejścia na MSSF,
Etap 5: Sporządź sprawozdanie finansowego za okres porównywalny,
Etap 6: Sporządź pierwsze sprawozdanie finansowe zgodnie MSSF.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/e/6-etapow-sprawnego-przejscia-z-uor-a/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/e/6-etapow-sprawnego-przejscia-z-uor-a/