Podręcznik Szkoleniowy dla zespołu posługującego

Ministry Team Training Manual
9788377520499
poradniki
WiktoriaInga

Książka Randy Clarka pt. "Podręcznik Szkoleniowy dla zespołu posługującego" to bardzo praktyczny podręcznik dla tych, którzy chcą i uczą się posługiwać potrzebującym darem uzdrowienia. W oparciu o doświadczenie trzydziestu lat służby powstało kompendium, które warto mieć gdy angażujemy się w modlitwę o chorych. W książce znajduje się mnóstwo praktycznych porad odnośnie do modlitwy o...

które warto mieć gdy angażujemy się w modlitwę o chorych.
W książce znajduje się mnóstwo praktycznych porad odnośnie do modlitwy o potrzebujących
uzdrowienia oraz odpowiedzi na pytania - od tego, w jaki sposób zorganizować zespół
modlitewny, aż do porad związanych z modlitwą o uzdrowienie. Podróżujący od wielu lat
po całym świecie Randy Clark z całą pewnością ma masę doświadczeń, z których warto czerpać!

źródło opisu: http://wydawnictwodawida.pl/index.php?option=com_v...(?)

źródło okładki: http://wydawnictwodawida.pl/index.php?option=com_v...»

WiktoriaInga | 2018-02-12

Jedna z najbardziej praktycznych pozycji w temacie modlitwy o innych jakie miałam szansę przeczytać. O tym jak się modlić, jakie pytania zadawać by dowiedzieć się jak można pomóc a także jak rozumieć odpowiedzi i to, co się dzieje potem... Dla mnie była kluczowa w zrozumieniu wielu rzeczy.
Polecam zarówno tym, którzy dopiero chcą zacząć modlić się o innych jak i tym, którzy już mają doświadczenie na tym polu.

ginewra | 2017-12-14
Przeczytana: 13 grudnia 2016

Bardzo fajne uzupełnienie serii o modlitwie o uzdrowienie. W tej pozycji tylko praktyczne porady - od tego, jak uchronić się przed nieświeżym oddechem w czasie modlitwy przez to, jak organizować zespół i zadawać pytania chorym.
Dla tych, którzy chcą się modlić za chorych - jak znalazł.