Hot Holiday Nights

Cykl: Play by Play (tom 10.5)
Wydawnictwo: Penguin Publishing Group
Hot Holiday Nights
1101988320
angielski
Ewa

Victoria Baldwin is a successful sports agent who always puts work first—unless she’s on vacation. Then it’s all about play. On holiday in Hawaii over Christmas, she meets Alex McConnell, a successful young surfer on the islands for a surfing competition. She couldn’t think of a better vacation fling. But when she meets Ben Reynolds, Alex’s manager, she realizes she wants both men. This could be her hottest holiday ever, and the vacation that changes her life.

Magdalena | 2017-11-13
Na półkach: Brak, Chcę przeczytać