WARSAW ON AIR

Wydawnictwo: Warsaw Gift Shop
albumy
Margas

WARSAW ON AIR to pierwsze na świecie nocne, i pierwsze w takiej jakości dzienne lotnicze zdjęcia Warszawy wykonane z wysokości nawet 3500 metrów nad ziemią. Podzielony na 10 rozdziałów, album opowiada o polskiej stolicy jak o tętniącym życiem organizmie.
Dystrybucja tylko przez http://warsawgiftshop.com.

źródło opisu: www.warsawgiftshop.com

źródło okładki: www.warsawgiftshop.com

Marek | 2017-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2017

Gdy na wernisażu wystawy Maćka dostałem album Warsaw on Air, nie przypuszczałem jeszcze, że w rękach trzymam nie zbiór fotografii, lecz klucz. Klucz do drzwi prowadzących do zupełnie innego, nieznanego mi dotąd wymiaru. Wymiaru niezwykle intymnego, bo jest to świat widziany oczami drugiego człowieka, taki, jakim widzi go Maciek. Stanąłem więc zaraz za Autorem, by patrzeć z jego perspektywy. By starać się dostrzec i zrozumieć jego wrażliwość, jego spostrzegawczość, by dzielić jego silne emocje, refleksje i spostrzeżenia, sposób myślenia bardzo młodego człowieka. I zobaczyłem – świat Pasji z dużej litery, potrzebnej do życia niemal tak samo jak powietrze. Przez kilka kolejnych dni wertowałem karty albumu we wszystkie strony, odkrywałem na nich coraz to nowe rzeczy, choć mogłoby się wydawać, że skoro mieszkam tu prawie całe moje życie, miasto nie ma przede mną większych tajemnic. Zauważyłem, że już dziś niektóre zdjęcia mają wartość historyczny, bowiem uwieczniły budowle, które...

TreVayne | 2017-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2017

Album prezentuje zbiór zdjeć Warszawy wykonanych z miejsc odbiegających od naszych codziennych perspektyw. Miasto widziane z góry ukazuje swoją tkankę i tętni życiem. Nigdy bym się nie spodziewał, że ten album będzie dla mnie stanowił ciekawą odskocznie od codzienności. Mam go raptem pare dni a praktycznie co chwile patrzę na zdjęcia tam zamieszczone, wierzyć sie nie chce, że można zrobić takie zdjęcie mając na celu realizacje swoje pasji. Piękny album nie tylko z uwagi na zdjęcia ale na to, że możemy zobaczyć świat otaczajacy nas patrząc oczami autora.

khia | 2017-04-25

Coś pięknego! Piękne zdjęcia w przepięknym wydaniu, wykonane przez człowieka z wielką pasją, chcącego podzielić się nią z innymi. Warszawa widziana oczami Macieja daje się poznać od zupełnie innej strony, niespotykanej na co dzień. Ukazana jako tętniący życiem organizm prezentuje się jako wspaniałe, nowoczesne i dumne miasto. Do tego wszystkiego autor - Maciej - bardzo sympatyczny i skromny chłopak, który chyba nie spodziewał się tak pozytywnego odbioru :) Maćku, trzymam mocno kciuki za Twój rozwój i kolejne projekty. Razem z Aleksandrą tworzycie zgrany duet :) Powodzenia!

Piotr Ingling | 2017-05-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Drukowane

Jedyne, czego mi brakuje, to bardziej równomiernego pokrycia - różne ujęcia centrum i dzielnic w pobliżu zajmują dobrze ponad połowę książki, a na przykład Anin, Wawer i tamtejsze okolice w ogóle nie istnieją. Jakieś pojedyncze kadry Tarchomina, Jelonek, Służewia, okolic Lasu Kabackiego, Praga (Pn+Pd) też po macoszemu nieco potraktowana.

Lilith | 2018-01-17
Na półkach: 2018, Przeczytane