Rak piersi - nowe nadzieje i możliwości leczenia

Wydawnictwo: Alfa Medica Press
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Książka jest skierowana do pacjentów, jednak jak wynika z naszej praktyki wydawniczej nasze serie są czytane również przez lekarzy niespecjalizujących się w onkologii. To samo tyczy się artykułów w pismach popularnonaukowych typu science. W tej książce na pewno nie uniknęliśmy pewnego zróżnicowania poziomów, np. pisząc o nowych lekach onkologicznych czy elementach dotyczących patomorfo

Nanna | 2012-08-05

Po tą książkę sięgnęłam gdy okazało się, że moja mama ma raka piersi. Książka a może bardziej przewodnik, dzięki niemu wiele się dowiedziałam odnośnie przeprowadzanych badań, chemii, radioterapii, mastektomii. Dzięki książce otworzył się bardziej zrozumiały świat dla "zielonej" osoby która nie rozumie chaotycznego tłumaczenia lekarzy. Dodatkowo podpowiada jak się odżywiać w trakcie leczenia, na co zwracać uwagę jest naprawdę przydatna daje też wiarę że raka można pokonać. Myślę, że fajną rzeczą wplecioną do poradnika/przewodnika są adresy klubów amazonek.

Anet_Anet | 2014-03-09
Yolka | 2012-11-04