Choroby błony śluzowej jamy ustnej

Wydawnictwo: Urban & Partner
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Kolorowy, bogato ilustrowany atlas, w którym omówiono zarówno zaburzenia typowo stomatologiczne, jak i choroby tkanek miękkich, neoplazję i karcynogenezę oraz objawy chorób zakaźnych, rozwojowych i dermatologicznych występujące w obrębie jamy ustnej. W celu ułatwienia diagnostyki różnicowej, ilustracje zostały pogrupowane według miejsca występowania zmian chorobowych poszczególnych schorzeń oraz i

Naprawdę warto wydać na ten atlas te 130 zł. Bogata baza zdjęć różnych chorób błony śluzowej, zmian zębopochodnych, patologii na zdjęciach RTG, a do każdej z chorób dodana jest krótka notatka z jej opisem i leczeniem. Książka przydała mi się już w praktyce, w chorobach błon żaden opis nie zastąpi zobaczenia zmiany na zdjęciu i porównania jej z obrazem u pacjenta.

aga | 2016-07-27