Koniec z infekcjami!

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Autorka tłumaczy, w jaki sposób możesz poprawić ogólny stan swojego zdrowia, zapobiegać chorobom i zachować ogólną sprawność. Szczególny nacisk położono tu na budowaniu naturalnej odporności. Poznasz produkty spożywcze, których spożywanie usprawniania działanie układu immunologicznego. Dowiesz się, które witaminy, sole mineralne i przeciwutleniacze wspomagają organizm, oraz jak pomóc sobie za pomocą ćwiczeń oddechowych, refleksologii, aromaterapii, homeopatii, masażu i medytacji. Jeśli Twoje przeziębienia nie ustępują po lekach, daj szansę herbatce z bazylii i wyciągowi z czarnego bzu!Autorka jest dyplomowanym członkiem Towarzystwa Homeopatii, prowadzi również własną praktykę. Napisała 12 książek na temat alternatywnych i komplementarnych metod zachowania zdrowia.

Książka | 2013-12-09
Ahinsa84 | 2013-05-25