Uknuta Wendetta

Wydawnictwo: Ridero

Książka jest kontynuacją pierwszej części pod tytułem Tajemniczy list. Dzieje się ona pół roku, po zdarzeniach zawartych w pierwszej książce. Opisuję ona przygodę dwóch przyjaciół. Adriana dwudziestosiedmioletniego pracownika biurowego. Chętnego przygód mężczyznę o brązowych oczach oraz jego bezrobotnego przyjaciela Kacpra. Dwudziestopięcioletniego średniego wzrostu blondyna o niebieskich...

Adriana dwudziestosiedmioletniego pracownika biurowego.
Dwudziestopięcioletniego średniego wzrostu blondyna o niebieskich oczach i ich dobrych znajomych. Młodej dwudziestoletniej szczupłej blondynce Zofii i jej szefa Artura właściciela dużej firmy sprzedającej samochody, dla którego pracuję jako sekretarka. Wspólnie przyjaciele przeżywają wiele przygód mrożących krew w żyłach, z którymi razem muszą sobie poradzić.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/uknuta_wendetta/

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/uknuta_wendetta/