Zgłosuj na książki roku 2017
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura faktu
Człowiek

Reportaż gospodarczo-polityczno-społeczny o Ludowej Republice Konga, obejmujący koniec lat 60. i początek 70. XX wieku.

źródło opisu: Opis autorski.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.

Człowiek | 2017-04-02
Na półkach: Przeczytane, Reportaże, Afryka

Za dużo danych statystycznych. Sporo naleciałości związanych z przedstawieniem tylko jednej słusznej drogi polityki państwowej (rewolucja socjalistyczna), co jest zrozumiałe ze względu na okres wydania książki i wydawnictwo w to zaangażowane. Jest kilka smaczków kulturalnych, społecznych i politycznych, dla których było warto tę książkę przeczytać.

Na półkach