Blaski i cienie europejskich dworów

Okładka książki Blaski i cienie europejskich dworów Tadeusz M. Pasierbiński
Okładka książki Blaski i cienie europejskich dworów
Tadeusz M. Pasierbiński Wydawnictwo: Świat Książki reportaż
reportaż
Świat Książki
1996-01-01
1996-01-01
83-7129-990-7
królowie książęta dwory

Okładka książki Świat w przekroju 1965 Jan Anusz, Stefan Arski, Beata Babad, Jerzy Bielecki, Walenty Daszkiewicz, Tadeusz Dowjat, Antoni Dutlinger, Ryszard Frelek, Józef Frieske, Jan Gerhard, Stefan Grzegorczyk, Jan Grzybowski, Artur Hajnicz, Władysław Knycpel, Ryszard Koniczek, Marek Koreywo, Andrzej Kossakowski (historyk sztuki), Bożena Kowalska, Edmund Kujawski, Tadeusz Łęchota, Jerzy Lobman, Irena Ludwikow, Halina Mirska Lasota, Wojciech Morawiecki, Tadeusz M. Pasierbiński, Daniel Passent, Ryszard Piekarowicz, Jan Pląskowski, Jerzy Ros, Wacław Sadkowski, Jan Sierzputowski, Wanda Skrzeczkowska, Zbigniew Sołuba, Roman Szydłowski, Zygmunt Szymański, Leopold Unger, Jan Warecki, Olgierd Wołczek, Henryk Zdanowski, Józef Zieliński
Świat w przekr... Jan Anusz, Stefan A...
Okładka książki Rozmowy o gospodarce. Azja, Afryka, Ameryka Łacińska, Oceania Jerzy Kleer, Tadeusz M. Pasierbiński, Jan Sierzputowski
Rozmowy o gosp... Jerzy Kleer, Tadeus...