Tajemnica Nefrytanii

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
6 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Zwykła dziewczyna bojąca się własnego cienia przeciwko nadnaturalnym i mrocznym siłom – czy coś takiego jest w ogóle możliwe? A może przyjaźń i miłość w świecie pełnym magii i fantastycznych stworzeń? To nie koniec niespodzianek: czeka was jeszcze lot na Memfirdiańskich skrzydłach, opowieść Beczki Rozgadajki, starcie z groźnym Ordoronem i jego podłymi kompanami, a także mnóstwo innych niesamowitych przygód w Nefrytanii, do której nieprzypadkowo trafi główna bohaterka Larysa. Jaką tajemnicę skrywa Nefrytania? Czy Larysa poradzi sobie w tym nieznanym świecie?

źródło opisu: /www.e-bookowo.pl/

źródło okładki: /www.e-bookowo.pl/

Winky | 2017-07-23

Serio, autorko? Wystawiasz własnej książce ocenę 10/10 i nawet się z tym nie kryjesz? Nawet Michalak nie jest tak bezczelna.

Mimo tego, powieść ta przyciągnęła moją uwagę, bo (poza tym, że jestem masochistką i złe selfpuby to moje guilty pleasure) bardzo lubię motyw podróży do innego świata. Mało tego, po darmowym fragmencie okazało się, że w tym przypadku jest to świat gry komputerowej. Po moich ostatnich doświadczeniach z selfpubami o podróży do świata gier pewnie powinnam była pójść po rozum do głowy i olać sprawę cienkim sikiem, problem w tym, że mam okropną słabość do tego typu historii: nieszczęśliwa na Ziemi dziewczyna/dziewczynka, która idzie do świata fantazji i tam ratuje świat, przeżywając masę przygód... Kurde, sama mam takie opko na koncie, napisane w wieku dziewięciu lat, więc siła sentymentu jest mocna. Nie mogłam NIE przeczytać Nefrytanii.

No i cóż... nie ma zaskoczenia, to zła książka jest. Błędy na każdej stronie („Proca Struża”, „Niedobrze, oj, nie dobrze...”,...

Katerina | 2012-07-31

Zapraszam do lektury