Martyna

Wielki, tętniący życiem Londyn z powodzeniem mógłby się ubiegać o tytuł stolicy świata. Big Ben, Tower Bridge czy London Eye to jego powszechnie rozpoznawalne symbole. Z jednej strony pałac Buckingham i królewska atmosfera, z drugiej – etniczne knajpki, puby i musicale na West Endzie. Odkryj wielowymiarowe miasto Sherlocka Holmesa i Harry’ego Pottera z nową, wyjątkową serią explore! guide...

Odkryj wielowymiarowe miasto Sherlocka Holmesa i Harry’ego Pottera z nową, wyjątkową serią explore! guide light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym mieście.

źródło opisu: http://www.comfortmap.com/pl/oferta.html?search=Londyn

źródło okładki: http://comfortmap.com/pl/