Bezsenność. Z gabinetu prywatnego

Wydawnictwo: Medyk
bezsenność, brak snu
zdrowie, medycyna

Bezsenność jest doświadczeniem, z którym stykają się, wcześniej lub później, prawie wszyscy ludzie. Dlaczego właściwie musimy spaća Jak funkcjonuje nasz sena Czym jest marzenie sennea Jakie mogą być przyczyny zaburzeń snu i jak je rozpoznaća Co możemy sami uczynić, aby lepiej spać, a kiedy pomoc lekarza jest niezbędnaa Na te, i szereg jeszcze innych pytań, stara się odpowiedzieć prezentowana książka, której autor w swej codziennej praktyce leczy pacjentów z różnymi postaciami bezsenności.

biedrona7 | 2016-09-11
Kuroneko | 2010-10-18