Monastyr: Wbrew Regułom Wojny

Wydawnictwo: Portal
monastyr, rpg, przygoda, scenariusz,
hobby
Żuraw

"Wbrew Regułom Wojny" to przygoda rozgrywająca się na ogarniętym wojną pograniczu Agarii, a także Nubrii, krainie pogan i Ciemności. Bohaterowie ruszają tm wspomóc porucznika Radicia, obarczonego trudną misją odbicia jeńca. Za Grzmiącą Rzeką przychodzi im mierzyć się z licznymi niebezpieczeństwami krain deviria, pogańską magią, i walczącymi w szale orkami. W deszczowej i bezsłonecznej Nubrii, gdzie zawodzi dyplomacja, a wiara wystawiona jest na ciężką próbę, życie może uratować tylko wypróbowana broń i wierni przyjaciele. W trakcie wędrówki zaczną odkrywać kolejne wątki intrygi, która sprowadziła ich na niegościnną ziemię krwi i pożogi. Na własne oczy ujrzą horror wojny, spotkają ludzi, którym nie został nawet cień nadziei. Na własnej skórze przekonają się, że walka z Ciemnością wygląda inaczej niż wyobrażają to sobie mieszkańcy spokojnych krain Dominium, a największych wrogów czasami można znaleźć po swojej stronie.

źródło opisu: Wydawnictwo PORTAL, 2005

źródło okładki: zdjęcie autorskie