Niezwykły debiut lady Thei

Seria: Harlequin Powieść Historyczna
Wydawnictwo: Harlequin
romans, miłość
giovanna

Po długich latach służby wojskowej sir Gabriel Sinclair powraca do Anglii. Ma nadzieję wieść spokojne, beztroskie życie, w którym nie będzie musiał już za nikogo odpowiadać. Tymczasem dziedziczy tytuł księcia, a wraz z nim przypada mu obowiązek sponsorowania debiutu towarzyskiego Dorothei Neville, protegowanej ciotki. Zadanie okazuje się trudniejsze, niż początkowo przypuszczał. Thea...

Zadanie okazuje się trudniejsze, niż początkowo przypuszczał. Thea ostatnie lata spędziła w Ameryce i nie zna zasad obowiązujących w towarzystwie. Na domiar złego Gabriel zaczyna podejrzewać, że panna Neville jest nieślubną córką sławnego generała, który za wszelką cenę będzie chciał utrzymać ten fakt w tajemnicy…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

Goldie | 2017-06-06
Przeczytana: 03 czerwca 2017

Całkiem dobrze się czyta, typowy Harlequin: lekki, przyjemny i zabawny. Bohaterowie główni sympatyczni, akcja wartka i ciekawa, bohaterowie drugoplanowi dobrze i interesująco wprowadzani. Przyjemna lektura.

ilonakan | 2017-10-10
Ma-ruda | 2017-05-25