rozwiń zwiń

Niezwykły debiut lady Thei

Okładka książki Niezwykły debiut lady Thei
Kasey Michaels Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Mały sezon (tom 1) Seria: Harlequin Powieść Historyczna literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2017-03-09
2017-03-09
romans miłość

2008

Bardzo zabawna i lekka lektura na zabicie czasu w kolejce do lekarza.

Bardzo zabawna i lekka lektura na zabicie czasu w kolejce do lekarza.

2042

On - poharatany przez wojenne losy niespodziewany dziedzic wielkiego tytułu z niewielkimi pieniędzmi. Ona - piękna bidulka ze skazą na pochodzeniu i w dodatku z amerykańskim wychowaniem. Brrr, arystokratyczne sfery okresu angielskiej regencji czeka szok.
Do przeczytania jako literatura romansowo - rozrywkowa.

Do przeczytania jako literatura romansowo - rozrywkowa.

Całkiem dobrze się czyta, typowy Harlequin: lekki, przyjemny i zabawny. Bohaterowie główni sympatyczni, akcja wartka i ciekawa, bohaterowie drugoplanowi dobrze i interesująco wprowadzani. Przyjemna lektura.

Kasey Michaels Niezwykły debiut lady Thei Zobacz więcej