Niezwykły debiut lady Thei

Kasey Michaels Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Mały sezon (tom 1) Seria: Harlequin Powieść Historyczna literatura obyczajowa, romans
An Improper Arrangement
literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Harlequin Powieść Historyczna
romans miłość

Bardzo zabawna i lekka lektura na zabicie czasu w kolejce do lekarza.

2019

On - poharatany przez wojenne losy niespodziewany dziedzic wielkiego tytułu z niewielkimi pieniędzmi. Ona - piękna bidulka ze skazą na pochodzeniu i w dodatku z amerykańskim wychowaniem. Brrr, arystokratyczne sfery okresu angielskiej regencji czeka szok.
Do przeczytania jako literatura romansowo - rozrywkowa.

Całkiem dobrze się czyta, typowy Harlequin: lekki, przyjemny i zabawny. Bohaterowie główni sympatyczni, akcja wartka i ciekawa, bohaterowie drugoplanowi dobrze i interesująco wprowadzani. Przyjemna lektura.

• Romanse historyczne
  • Posiadam :)