Radiologia kliniczna - zaczynamy

Wydawnictwo: MediPage
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Omawiając wszystkie aspekty radiologii klinicznej, ta innowacyjna książka wprowadza Czytelnika bezpośrednio do kliniki, gdzie uczy się wraz z fikcyjnymi studentami medycyny na rzeczywistych przypadkach. Liczne, znakomite jakościowo ilustracje i schematy uzupełniają tekst, który jest napisany tak, czy Czytelnik zapamiętał i przypomniał sobie kluczowe informacje kliniczne wtedy, kiedy rzeczywiście s

mewomewa | 2013-04-19

Książka z dołkami i górkami tzn. są bardzo dobre przykłady i obrazki i bardzo kiepskie, ze nie wiadomo co autor ma na myśli. Są tłumaczenia z niemieckiego, ale wytyczne radiologiczne odnoszą się do brytyjskich standardów. Styl autora nie przypadl mi do gustu. Oceniam tylko polskie tłumaczenie. Pozdrawiam .

Agnieszka | 2015-10-21