Relaksacja ciała i umysłu

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Książka daje okazję do zapoznania się z technikami relaksacji fizycznej i umysłowej, przybliża różne techniki odprężenia takie, jak: medytacja, joga, technika Alexandra, wizualizacje, biologiczne sprzężenie zwrotne czy trening autogenny, przedstawia sposoby pozbywania się napięć mięśniowych, ćwiczenia oddechowe i te ułatwiające utrzymanie właściwej postawy. Każdy może wybrać najlepszą dla siebie metodę pozwalającą zaprowadzić w życiu harmonię. Wszystkie przedstawione sposoby są bezpieczne, skuteczne i łatwe, podpowiedzi i rady uwzględniają najszerzej stosowane sposoby relaksacji. Richard Craze jest pisarzem specjalizującym się w kulturze chińskiej, tematyce dotyczącej seksu, ezoteryce oraz w medycynie niekonwencjonalnej. Napisał około sześćdziesięciu książek. W przystępny sposób wprowadza czytelnika w arkana alternatywnych metod leczenia..

Magdalena | 2016-01-03
Przeczytana: 06 stycznia 2016