Dream dictionary
8373196633
sny, sennik
Olga

* Dowiedz się, jak przez stulecia ludzkość traktowała sny oraz ile znaczą one dziś dla nas. * Poznaj tajemną symbolikę snów, a zrozumiesz i docenisz znaczenie marzeń sennych. * Odkryj sekrety swojej ukrytej jaśni i przekonaj się, jakie znaczenie mają sny w zrozumieniu własnej psychiki i sposobu życia. * Ciesz oczy kolorowymi, nieraz abstrakcyjnymi ilustracjami, które odzwierciedlają...

* Ciesz oczy kolorowymi, nieraz abstrakcyjnymi ilustracjami, które odzwierciedlają złożoność i barwność świata naszych snów.

źródło opisu: Wydawnictwo Muza S.A.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Olga | 2017-03-19