To się nigdy nie kliknie

Wydawnictwo: Interia
Inne
Arashi

Oto subiektywny wybór najlepszych tekstów, które ukazały się w Interii w 2016 r.

źródło opisu: http://woblink.com/e-book,-interia-to-sie-nigdy-ni...(?)

źródło okładki: http://woblink.com/e-book,-interia-to-sie-nigdy-ni...»

Robert | 2017-05-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 21 lutego 2017

Gdy pojawia się dobre czytanie za darmo – natychmiast śpieszę o tym donieść. Wyjątkowo poczekałem jednak chwilę, aby samemu przekonać się o czym tu tak piszą, w co nie warto klikać. Przeszedłem przez kilka pierwszych artykułów i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony – czytanie tej książeczki to forma miłego i spokojnego relaksu.

Na co dzień omijam na ognia takie pozycje jak wiadomości w każdej postaci (TV, radio, Internet). Dostrzegłem, że nie muszę, bo i tak część z nich mnie bombarduje w postaci odprysków na FB czy codziennych rozmów ze znajomymi (ciekawe, że gdy im mówię, że śledzę wiadomości, bo tak mi z tym dobrze, to stawiają sobie za punkt honoru doedukowanie mnie w każdym możliwym temacie 🙂 ). I ten zbiór reportaży/artykułów (sam nie wiem co to właściwie jest, bo do definicji reportażu to tu jeszcze wiele brakuje) doskonale odnalazł swoje miejsce w mojej medialnej samotni .Faktycznie bez afer, bez skandali, bez krwawej polityki itd.

Daleki jestem od omawiania...

elendil | 2017-04-02
Przeczytana: 01 kwietnia 2017

Zbiór najlepszych artykułów z Interii z 2016 roku. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tematy podróżnicze, historyczne, biograficzne, kulturalne.

Luka | 2017-09-18
Przeczytana: 20 września 2017