Podstawy neonatologii

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320034651
zdrowie, medycyna

Podręcznik stanowi nowoczesne opracowanie dynamicznie rozwijającej się dziedziny pediatrii neonatologii. W książce zostały omówione wszystkie istotne zagadnienia dotyczące fizjologii i patologii okresu noworodkowego, postępowania diagnostycznego i terapeutycznego, norm badań laboratoryjnych, a także zasad transportu, który ma często podstawowe znaczenie dla wyników leczenia w ośrodku specjalistycznym.

kasiq199 | 2012-10-08
Przeczytana: 08 października 2012