zdrowie, medycyna

Kieszonkowa seria książek „100 Rozpoznań” to nowoczesne, praktyczne podręczniki stworzone w celu dostarczenia praktykującym radiologom nowoczesnej, aktualnej wiedzy „w miejscu pracy”. Każda część została napisana przez światowej sławy autorów, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Wytypowali oni „złotą setkę” diagnoz radiologicznych, odnoszących się do każdej większej części ciała. W rozpoznaniach wypunktowano najważniejsze fakty, ilustrując je zdjęciami o wysokiej rozdzielczości. Do każdego działu dołączono piśmiennictwo, co ułatwia pogłębianie wiedzy. Książka zawiera także kolorowe schematy wielu schorzeń. Wszystkie książki serii napisane są w ujednoliconej formie. W każdej z nich jest taki sam układ informacji, który obejmuje badania obrazowe, diagnostykę różnicową, patologię, patofizjologię oraz dane kliniczne istotne dla danego schorzenia. Pozwala to na szybkie odszukanie informacji.

Spis treści:

* Urazy głowy